Kedves Idegenvezetők Kusadasin.
Apósomék utaztak 14-én Kusadasiba, Balogh Imre és Baloghné Engel Veronika, Budapestről. A Yonca apartmanban vannak, szeretnék érdeklődni, hogy jól vannak-e? Nem fiatalok és féltjük őket.
Másik kérdésem, hogy a visszaérkezésükkor 23.-án 16 óra után szintén a homokórához jönnek?
Válaszukat előre is köszönjük:
Győrfi Emil
Kedves Győrfi Emil!
Hozzátartozói köszönik az érdeklődést. Azt üzenik hogy jól érzik magukat és jól vannak. Visszafelé majd Kecskemétről telefonálnak, hogy informálják Önöket, hogy mikor érkeznek majd meg Budapestre.