(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Szőlősi-Papp Orsolya Dátum: 2013-06-17 09:28:45
Grand Judit írta ekkor: 2013-06-16 19:47:23
Kedves Orsi, természetesen tudnak majd bérelni autót, ha nem tartanak a török sofőrök vezetési stílusára jellemző mediterrán lendületességtől, és hogy gyakran figyelmen kívül hagyják a közlekedési szabályokat.
Igen pont ezért érdeklődöm, hogy mondjuk mennyivel rosszabb mint a görög közlekedés? :) mert ott szoktunk autót bérelni. És mennnibe kerül egy autó egynapra? körülbelül? nagyon köszönöm előre is Kedves Judit!!
Győrfi Emil Dátum: 2013-06-16 21:06:56
Grand Judit írta ekkor: 2013-06-16 19:27:17
Kedves Győrfi Emil! Hozzátartozói köszönik az érdeklődést. Azt üzenik hogy jól érzik magukat és jól vannak. Visszafelé majd Kecskemétről telefonálnak, hogy informálják Önöket, hogy mikor érkeznek majd meg Budapestre.
Kedves Judit! Köszönöm a választ! Üdv.: Győrfi Emil
Grand Judit Dátum: 2013-06-16 19:47:23
Szőlősi-Papp Orsolya írta ekkor: 2013-06-14 10:41:32
Autóbérlésről érdeklődnék? hogy milyen árak vannak (legegyszerűbb kis kocsi) és hogy érdemes e bérelni és azzal bejárni a közeli partszakaszokat? vagy nagyon őrülten vezetnek a törökök? Előre is köszönöm: Orsi
Kedves Orsi, természetesen tudnak majd bérelni autót, ha nem tartanak a török sofőrök vezetési stílusára jellemző mediterrán lendületességtől, és hogy gyakran figyelmen kívül hagyják a közlekedési szabályokat.
Grand Judit Dátum: 2013-06-16 19:27:17
Győrfi Emil írta ekkor: 2013-06-16 12:29:09
Kedves Idegenvezetők Kusadasin. Apósomék utaztak 14-én Kusadasiba, Balogh Imre és Baloghné Engel Veronika, Budapestről. A Yonca apartmanban vannak, szeretnék érdeklődni, hogy jól vannak-e? Nem fiatalok és féltjük őket. Másik kérdésem, hogy a visszaérkezésükkor 23.-án 16 óra után szintén a homokórához jönnek? Válaszukat előre is köszönjük: Győrfi Emil
Kedves Győrfi Emil! Hozzátartozói köszönik az érdeklődést. Azt üzenik hogy jól érzik magukat és jól vannak. Visszafelé majd Kecskemétről telefonálnak, hogy informálják Önöket, hogy mikor érkeznek majd meg Budapestre.
Győrfi Emil Dátum: 2013-06-16 12:29:09
Kedves Idegenvezetők Kusadasin. Apósomék utaztak 14-én Kusadasiba, Balogh Imre és Baloghné Engel Veronika, Budapestről. A Yonca apartmanban vannak, szeretnék érdeklődni, hogy jól vannak-e? Nem fiatalok és féltjük őket. Másik kérdésem, hogy a visszaérkezésükkor 23.-án 16 óra után szintén a homokórához jönnek? Válaszukat előre is köszönjük: Győrfi Emil