(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Farkas Róbertné Dátum: 2013-06-28 14:29:29
András Krisztián írta ekkor: 2013-06-28 11:50:24
Kedves Fórumozók! Augusztus végén szeretnénk Kusadasiban nyaralni. A Coastlight hotelt néztük ki, de olvasva pár oldalt a fórumból nem találtam hozzászólást erről a Hotelról. Ha valakinek van tapasztalata, véleménye szívesen venném! (elhelyezkedés, tisztaság, a szobák tengerpartra néznek-e vagy sem, ételek minősége, stb.) Köszönettel: Krisztián
Kedves András Krisztián! Ha a fórumban vissza megy januárig,akkor ott talál tőlem két hosszú leírást Kusadasiról és a hotelról.Üdvözlettel:Kriszti Ui.:A szobák akkor néznek a tenger felé ha kéri,de ezért felárat kell fizetni.
András Krisztián Dátum: 2013-06-28 11:50:24
Kedves Fórumozók! Augusztus végén szeretnénk Kusadasiban nyaralni. A Coastlight hotelt néztük ki, de olvasva pár oldalt a fórumból nem találtam hozzászólást erről a Hotelról. Ha valakinek van tapasztalata, véleménye szívesen venném! (elhelyezkedés, tisztaság, a szobák tengerpartra néznek-e vagy sem, ételek minősége, stb.) Köszönettel: Krisztián
Molnár Márta Dátum: 2013-06-27 22:07:53
Mikosné Béres Angéla írta ekkor: 2013-06-26 23:10:13
Kedves Márta! Mivel én is örültem annak, amikor másoktól kaptam segítséget, így én is megteszem. Mi odafelé, 09:30-ra értünk az apartmanba, nagyon jó időt futottunk, az előző turnus 14:00-ra. Visszafelé ottani idő szerint 15:00 órakkor indultunk, és már másnap 13:00 órakor szegeden voltunk a Tesconál. Nekünk nem tűnt olyan hosszúnak az út ,pedig a kisebbik gyerek 5 éves volt, most utazott először és egyszer sem kérdezte meg, mikor érünk oda, nem nyűglődött, pedig fiú, és örökmozgó. a strand nincs messze, kb. 7 perc, de nem tűnik hosszúnak. Az árak kb. hasonlóak, mint itt, de van ami olcsóbb és van ami drágább. Mi nem fizettünk be fp.-ra felesleges is lett volna, mert keveset ettünk, valószínű a nagy meleg miatt. Igazából túl sok minden nincs az apartman közelében, van egy kisebb bazár, aztán a part felé menet, egy-két bolt, valamint a part mentén a "SOK" nevezetű közért, ott alapvető dolgok vannak, nem túl nagy választék. Mi az apartman környékén nem tudtunk enni.Volta olyan emberek, akik 2 hétig voltak, azt mondták, unták a kaját, volt aki azt mondta nekünk, hogy megbánták, hogy befizettek, mert nekik nem ízlett, más véleményt nem hallottam, mi nem ettünk ott. A Long Beach, ami az apartman mellett van, picit koszos, napernyős és ágyat lehet bérelni, nem igazán örülnek, ha oda telepszel le, törölközővel stb., nekünk nem szóltak, de egyik ismerősöket elküldték. A Ladys Beach.ahová 2 busszal kell menni, egyik a 6-os, 7-es, ami a Centrumba visz be, és onnan át kell szállni az 5-ösre, de ki van írva, rá a strand neve. Nekem ez a strand nagyon tetszett, mert itt teljesen átlátszó volt a víz, kristály tiszta, nem volt büdös, és tiszta volt a part is. Ez olyan volt mint görögbe a legszebb partok, ide érdemes és el is kell menni. Igények különbözőek az embereknek. Nekem ez tetszett, a másik nem. Itt van napágyas rész, fizetni kell érte, de van köztük olyan rész, ahol van napernyő, nem fizetős, de korán kell menni , ha szeretnél oda letelepedni, itt viszont nem szólnak rád. Az idegenvezető a Judit mindent el fog mondani, segítőkész, aranyos, és kedves. Törökországot, és Görögországot, nem kell és nem szabad összehasonlítani. Nekem Görög jobban tetszik, és másoknak is akik ott voltak, de ezt is meg kell nézni egyszer. Remélem segítettem, a saját véleményemet mondtam el kendőzetlenül. Ha kérdésed van, segítek. Jó nyaralást:)
Kedves Angéla! Köszönöm válaszod. Tényleg gyorsan leértettek remélem nekünk is szerencsék lesz Görögországban már többször voltunk és nagyon szerettünk odajárni idén mást akartunk hát majd meglátjuk de semmiképpen se fogjuk hozzá hasonlítani vagy legalábbis megpróbáljuk:) Samosra el lehet jutni a kikötőből mert többen írják hogy lehet de nem olvastam arról hogy ez biztos e? Érdemes vinni lírát vagy mindenhol lehet boldogulni az euroval? Köszönöm Márti
Molnár Márta Dátum: 2013-06-27 21:59:22
Jankó Rafaelné írta ekkor: 2013-06-25 20:34:16
Szia remélem nem baj hogy én válaszólók. 16-án jőttünk haza du 4-5óra kőzt értünk Szegedre. Előtte szombaton 1-2 óra kőzt értünk óda. Valóban nagyon hósszu de hidd el megéri. A tenger nincs messze max 5 perc, éttermeket találsz a kőzelben az áraik kb mint ithon, a KIPPA 10-15 perc gyalog vissza Dolmusszal. Amit nagyon ajánlok a Yoncsában a félpanzíó a vacsora valami nagyon finomság a krémleveseik valami isteniek az a rengeteg saláta , csak alkalomszerüen is ajánlom . A tenger nagyon jó , nekem a Lédis Bics se tetszett jóbban ,Ősszeségében nagyon szép és jó vólt, ha lehetne holnap indulnék is víssza, de azért Gőrőgország az Gőrőgország a
Szia! köszönöm az infókat:)
Mikosné Béres Angéla Dátum: 2013-06-26 23:10:13
Kedves Márta! Mivel én is örültem annak, amikor másoktól kaptam segítséget, így én is megteszem. Mi odafelé, 09:30-ra értünk az apartmanba, nagyon jó időt futottunk, az előző turnus 14:00-ra. Visszafelé ottani idő szerint 15:00 órakkor indultunk, és már másnap 13:00 órakor szegeden voltunk a Tesconál. Nekünk nem tűnt olyan hosszúnak az út ,pedig a kisebbik gyerek 5 éves volt, most utazott először és egyszer sem kérdezte meg, mikor érünk oda, nem nyűglődött, pedig fiú, és örökmozgó. a strand nincs messze, kb. 7 perc, de nem tűnik hosszúnak. Az árak kb. hasonlóak, mint itt, de van ami olcsóbb és van ami drágább. Mi nem fizettünk be fp.-ra felesleges is lett volna, mert keveset ettünk, valószínű a nagy meleg miatt. Igazából túl sok minden nincs az apartman közelében, van egy kisebb bazár, aztán a part felé menet, egy-két bolt, valamint a part mentén a "SOK" nevezetű közért, ott alapvető dolgok vannak, nem túl nagy választék. Mi az apartman környékén nem tudtunk enni.Volta olyan emberek, akik 2 hétig voltak, azt mondták, unták a kaját, volt aki azt mondta nekünk, hogy megbánták, hogy befizettek, mert nekik nem ízlett, más véleményt nem hallottam, mi nem ettünk ott. A Long Beach, ami az apartman mellett van, picit koszos, napernyős és ágyat lehet bérelni, nem igazán örülnek, ha oda telepszel le, törölközővel stb., nekünk nem szóltak, de egyik ismerősöket elküldték. A Ladys Beach.ahová 2 busszal kell menni, egyik a 6-os, 7-es, ami a Centrumba visz be, és onnan át kell szállni az 5-ösre, de ki van írva, rá a strand neve. Nekem ez a strand nagyon tetszett, mert itt teljesen átlátszó volt a víz, kristály tiszta, nem volt büdös, és tiszta volt a part is. Ez olyan volt mint görögbe a legszebb partok, ide érdemes és el is kell menni. Igények különbözőek az embereknek. Nekem ez tetszett, a másik nem. Itt van napágyas rész, fizetni kell érte, de van köztük olyan rész, ahol van napernyő, nem fizetős, de korán kell menni , ha szeretnél oda letelepedni, itt viszont nem szólnak rád. Az idegenvezető a Judit mindent el fog mondani, segítőkész, aranyos, és kedves. Törökországot, és Görögországot, nem kell és nem szabad összehasonlítani. Nekem Görög jobban tetszik, és másoknak is akik ott voltak, de ezt is meg kell nézni egyszer. Remélem segítettem, a saját véleményemet mondtam el kendőzetlenül. Ha kérdésed van, segítek. Jó nyaralást:)