Szia!
Egyszer mi is szeretnénk majd Adalandba látogatni (talán jövőre, mert idén Spanyolországban voltunk) - én úgy olvastam, hogy úszni is lehet a delfinekkel! (Mert azt írod, hogy simogatni nem lehet őket...) Erről tudsz valamit? Pl. ennek a felárát?
Üdv:
Anasztázia
Szia! Most csak a show részét nézhettük meg és fotókat lehetett csináltatni. Tavaly volt olyan aki úszott delfinnel (de az nem a delfinshow-al volt egybekötve, hanem külön volt), akkor 80 euróba került 1 főnek. Az idei árakat nem tudom. Ha majd mentek akkor érdeklődjetek utána, mert minden évben változnak az árak is, meg a főszezonban állítólag minden sokkal drágább. Remélem tudtam valamilyen szinten segíteni. :-D