Kedves Tagok!
Érdeklődni szeretnék Quad bérléssel kapcsolatban, van-e rá lehetőség és ha igen milyen árban, kaucióra van-e szükség, bírják a hegymenetet? Szeptember 12-től leszünk Pargán, észak és dél irányba 25-25km-re szeretnénk felfedezőútra menni, ha nem muszáj akkor inkább nem autót bérelnénk hozzá. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Üdvözlettel: M.Tímea