(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Grand Judit Dátum: 2016-08-06 10:02:22
http://lylam.blogger.hu/2016/08/05/parga-az-elso-szerelem
Veronika Dátum: 2016-08-05 08:15:47
Kedves Ferenc! Igen, én is jártam már így, azt hiszem van vmi idő korlát, ami után kiléptet a rendszer... érdemes előre megírni a hozzászólást, majd bemásolni. üdv: Veronika
Dávid Zoltán Dátum: 2016-08-04 19:45:10
Tisztelt Forrai Ferenc ! Ha tanácsolhatom célszerűbb először megírni a gondolatokat Wordpadban, majd bemásolni ide ! Mert már én is jártam így ! Üdv: Dávid Zoltán
Forrai Ferenc Dátum: 2016-08-04 17:37:12
Grand Sándor írta ekkor: 2016-08-02 21:32:46
Kedves Feri!Nem töröltünk semmit, ez a levele átjött.Tudja mit mondott Bill Gates amikor elromlik az autója?Szálljunk ki és üljünk be újra!
Kedves Sándor! Igen, azt tettem, beszálltam még egyszer. Elsején írtam egy jó hosszú levelet, amiben próbáltam kifejteni kérésére, hogy mit értenék az utasokhoz való hozzáállás javításán, írtam ezt nem sértő, hanem támogató szándékkal. A levél az elküldés után nem jött ki a fórum oldalára. Másnap ismét írtam, próbáltam nagyjából ugyanazokat a gondolatokat még egyszer összeszedni és leírni. Ez a levél is hasonló, jó hosszú lett, a megírásával elég sok időt töltöttem el, de sajnos az elküldés után megint csak azt tapasztaltam, hogy nem jött ki az oldalra. Nagyon bosszantott ekkor már a dolog, mert mivel közvetlenül ide gépel be az ember, az elküldés előtt nem lehet lementeni, így a sok időm és a jó szándékom megint csak elveszett. Megkérdezem, van-e itt a fórumon valami karakter vagy idő limit, ami után nem fogadja el és nem jeleníti meg? Arra őszintén remélve nem gondolok finoman szólva, hogy szűrik a hozzászólásokat. Üdvözlettel: Forrai Ferenc
Olajos Eszter Dátum: 2016-08-04 13:11:20
Forrai Ferenc írta ekkor: 2016-08-02 18:23:38
Kedves Sándor! 2 alkalommal is írtam válasz a levelére, de az elküldés után nem jelent meg itt a fórum oldalon.
Érdekes. Én reklamáltam először. És nekem is eltűnt a második hozzászólásom. de biztosan a nyga számok... :)