(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Veronika Dátum: 2016-08-03 15:10:55
Szőlősi-Papp Orsolya írta ekkor: 2016-08-03 14:57:51
Kedves Veronika! Én kifejezetten ezt az apartmant választottam, mert ez tetszett a legjobban mind közül, nagyon vágyom már ide, de most nagyon meg vagyok ijedve, mi van ha nálunk is ez lesz.... Természetesen nem sokat vagyunk az apartmanban de csak ott alszunk, főzünk, fürdünk... Sok mindent el tudok fogadni meg alkalmazkodom, hogy persze takarítani kell (bár én rendmániás vagyok) de nem egy görög nénihez szeretném azt a pici szabadidőmet igazítani, amivel rendelkezem.... :( :( Szeretném, ha erre felsőbb körökben születne megoldás, hogy a nyaralók mind békében legyenek! Nagyon bízom benne, hogy ez így lesz!
Igazad van, ezt nem lehet annyiban hagyni.... reméljük találnak megoldást a problémára, mert Parga csodás és az Alexia apartman is nagyszerű hely, mi is beleszerettünk első látásra. Nekünk nem volt gondunk a nénivel, akkor jött be, amikor nem voltunk otthon és az igaz, hogy még azt is elpakolta, amit nem kellett volna (papucsokat sorba állította, mindent elrendezett olyanra, mintha nem lakna ott senki), de alapvetően nem volt zavaró a tevékenysége. Nem tudom, mi történt vele azóta.... Azért kívánok nagyon szép, probléma mentes nyaralást Nektek!! smile
Szőlősi-Papp Orsolya Dátum: 2016-08-03 14:57:51
Veronika írta ekkor: 2016-08-03 14:47:31
Sziasztok! Nagyon durva amit írtatok Alexia mamáról, úgy tűnik eléggé kifordult önmagából... mi 2014-ben laktunk ott, minden nap jött takarítani, pakolni, de csak akkor, ha már nem voltunk otthon. Rendet rakott, felmosott, szemetet kivitte, még a fülbevalóimat is sorba rendezte, de semmi nem tűnt el, mosolyogva köszönt minden nap. Igaz, a kert miatt hepciáskodott többször, illetve volt olyan, akivel vmi eltört fedő miatt veszekedett, de ilyen durva dolgai nem voltak. Kár, mert csodaszép az az apartman, remélem helyre billen az "agya"!
Kedves Veronika! Én kifejezetten ezt az apartmant választottam, mert ez tetszett a legjobban mind közül, nagyon vágyom már ide, de most nagyon meg vagyok ijedve, mi van ha nálunk is ez lesz.... Természetesen nem sokat vagyunk az apartmanban de csak ott alszunk, főzünk, fürdünk... Sok mindent el tudok fogadni meg alkalmazkodom, hogy persze takarítani kell (bár én rendmániás vagyok) de nem egy görög nénihez szeretném azt a pici szabadidőmet igazítani, amivel rendelkezem.... :( :( Szeretném, ha erre felsőbb körökben születne megoldás, hogy a nyaralók mind békében legyenek! Nagyon bízom benne, hogy ez így lesz!
Veronika Dátum: 2016-08-03 14:47:31
Sziasztok! Nagyon durva amit írtatok Alexia mamáról, úgy tűnik eléggé kifordult önmagából... mi 2014-ben laktunk ott, minden nap jött takarítani, pakolni, de csak akkor, ha már nem voltunk otthon. Rendet rakott, felmosott, szemetet kivitte, még a fülbevalóimat is sorba rendezte, de semmi nem tűnt el, mosolyogva köszönt minden nap. Igaz, a kert miatt hepciáskodott többször, illetve volt olyan, akivel vmi eltört fedő miatt veszekedett, de ilyen durva dolgai nem voltak. Kár, mert csodaszép az az apartman, remélem helyre billen az "agya"!
Szőlősi-Papp Orsolya Dátum: 2016-08-03 13:49:08
Anikó írta ekkor: 2016-08-02 23:21:42
T. Mindenki! Idáig nem osztottuk meg a pargai Alexia élményünket, azon oknál fogva, hogy évtizedes utazói vagyunk a GRANDNAK és szeretném hangsúlyozni, hogy nagyra értékeljük az irodát és a teljesítményét. Ebben a zaklatott időszakban nem akartuk rontani az iroda lehetőségét. Az elmúlt időszak levelei kapcsán viszont úgy gondoljuk, hogy szeretnénk megosztani a júniusi élményeinket. Nem kívánunk semmit minősíteni csak a száraz tények következnek. 1. Az Alexia tulajdonosnője teljesen kiszámítatlanul jelenik meg az apartmanban minden nap, kopogtatás és minden racionális ok nélkül, ha kedve van ágyat húz, kidobálja az ágyból az éjszakai háló alkalmatosságot, (férjem háló nadrágja is landolt). Ha ebédelsz, felállít az asztaltól, hogy Ő most takarít!... stb 2. Belenyúlkál, ha nem vagy otthon a különböző csomagokba, elveszett cigaretta, törölköző- és 10 eurót fizettetett a törölközőért - igaz ezt a Grand megtérítette. 3. A bárban éjjel 2 óráig tivornyáznak az Alexia tulajdonosok ismeretlen görögökkel, (botrányosan hangosan), végül határozott jelzésünkre elvonultak. 4. Alexia mama „munka mániás”, minden napra hagy egy kis munkát - lehetőleg szieszta időre - fűnyírás és egyéb hangoskodással járó tevékenységet. 5. A „párjával” egész nap felügyelik a „TÁBORT” és ha elköveted azt a könnyelműséget, hogy rálépsz a fűre, azonnal Rád szólnak a tulajdonosok! 6. Mi és három apartman szomszédunk kitiltottuk az apartmanunkból és a további időben nem látogatott bennünket, - őszinte örömünkre-, igaz utána már nem cserélt ágyneműt, törölközőt, (másfél hétig) és elfordította a fejét, ha meglátott bennünket. 7. Nem a legkellemesebb 2 hét volt, de hát ilyen is van. 8. Szeretnénk hangsúlyozni, hogy szándékosan nem jeleztük ezeket a fórumon, (helyi idegenvezetőknek igen), de úgy gondoltuk, hogy most már időszerűvé vált . Mi továbbra is lojálisak vagyunk a Granddal és tiszteljük a teljesítményüket.
Kedves Anikó! ez borzasztóan hangzik! És mikor szóvátették az idegenvezetőknek, akkor mit reagáltak? Hogyan orvosolták a problémát? Hogy sikerült kitiltanotok az apartmanból? Én nekem nem kell egy hét alatt ágynemű csere és törölköző csere sem, csak ne jöjjön be. Benyúlkál csomagokba?? Mi az amit megért a hölgy? Ha kiírjuk hogy DO NOT DISTURB azt megérti angolul? Megkérdezhetem hogy milyen időpontokban jelent meg önöknél? Alig várom, hogy induljunk végre, de nagyon aggódom a néni miatt. Én is rendszeresen Granddal utazom de ilyet még sosem tapasztaltam, sem Grandnál sem máshol sosem. Nagyon szeretem a Grand Tourst sosem csalódtam bennük, ők az első választásom ahova nem kell repülni, őszintén kérem valamit tegyünk már ez ügyben, hogy nyugodtan pihenhessen az ember! Anikó, milyen megoldási lehetőségeket javasolsz?
Anikó Dátum: 2016-08-02 23:21:42
T. Mindenki! Idáig nem osztottuk meg a pargai Alexia élményünket, azon oknál fogva, hogy évtizedes utazói vagyunk a GRANDNAK és szeretném hangsúlyozni, hogy nagyra értékeljük az irodát és a teljesítményét. Ebben a zaklatott időszakban nem akartuk rontani az iroda lehetőségét. Az elmúlt időszak levelei kapcsán viszont úgy gondoljuk, hogy szeretnénk megosztani a júniusi élményeinket. Nem kívánunk semmit minősíteni csak a száraz tények következnek. 1. Az Alexia tulajdonosnője teljesen kiszámítatlanul jelenik meg az apartmanban minden nap, kopogtatás és minden racionális ok nélkül, ha kedve van ágyat húz, kidobálja az ágyból az éjszakai háló alkalmatosságot, (férjem háló nadrágja is landolt). Ha ebédelsz, felállít az asztaltól, hogy Ő most takarít!... stb 2. Belenyúlkál, ha nem vagy otthon a különböző csomagokba, elveszett cigaretta, törölköző- és 10 eurót fizettetett a törölközőért - igaz ezt a Grand megtérítette. 3. A bárban éjjel 2 óráig tivornyáznak az Alexia tulajdonosok ismeretlen görögökkel, (botrányosan hangosan), végül határozott jelzésünkre elvonultak. 4. Alexia mama „munka mániás”, minden napra hagy egy kis munkát - lehetőleg szieszta időre - fűnyírás és egyéb hangoskodással járó tevékenységet. 5. A „párjával” egész nap felügyelik a „TÁBORT” és ha elköveted azt a könnyelműséget, hogy rálépsz a fűre, azonnal Rád szólnak a tulajdonosok! 6. Mi és három apartman szomszédunk kitiltottuk az apartmanunkból és a további időben nem látogatott bennünket, - őszinte örömünkre-, igaz utána már nem cserélt ágyneműt, törölközőt, (másfél hétig) és elfordította a fejét, ha meglátott bennünket. 7. Nem a legkellemesebb 2 hét volt, de hát ilyen is van. 8. Szeretnénk hangsúlyozni, hogy szándékosan nem jeleztük ezeket a fórumon, (helyi idegenvezetőknek igen), de úgy gondoltuk, hogy most már időszerűvé vált . Mi továbbra is lojálisak vagyunk a Granddal és tiszteljük a teljesítményüket.