Kedves Judit! Augusztus közepén szeretnénk Pargaba utazni. Több fakultatív kiránduláson is részt szeretnénk venni.
A leírásokban szerepel, hogy 15 fő alatt csak angol nyelvűek a programok. A kérdésem az, hogy a fenti időszakban mennyire jellemző, hogy nincs magyar kisérő a csoporttal?
Várom válaszát!
Köszönettel:Belső Zoltán
Kedves Zoltán!
15 főtől indulnak a kirándulásaink magyar nyelvű idegenvezetéssel.Én úgy gondolom,a tavalyi adatokat tekintve,hogy augusztus közepén ez a létszám össze is fog jönni a programokra.
Üdvözlettel: Vatai Eszter