Kedves Grand Judit! Érdeklődni szeretnék,hogy milyet jelent pl hétfő1 és hétfő2 megkülönböztetés? Ha mind2 fakira szeretnénk menni akkor ezek szerint nincs lehetőségünk és választanunk kell? Köszönettel: Szüts Timi
Kedves Timi! Igen, valóban ezt jelenti a számozás. Három olyan napunk van, (hétfő, péntek és vasárnap) amikor két programot indítunk, mert csak így tudjuk megoldani, hogy a környék sok látnivalójából minél több helyre el tudjuk vinni az érdeklődőket. Bőséges kínálatunkból így mindenki ki tudja választani a számára legmegfelelőbbet. Az élet már csak ilyen, néha választás elé állítja az embert :) A kirándulások kiválasztásával kapcsolatban szívesen segítünk. Bármilyen kérése van, ne habozz feltenni azt nekünk, örömmel válaszolunk. Üdvözlettel, GrandJudit