(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Belső Zoltán Dátum: 2016-06-30 21:33:12
Kedves Judit! Augusztus közepén szeretnénk Pargaba utazni. Több fakultatív kiránduláson is részt szeretnénk venni. A leírásokban szerepel, hogy 15 fő alatt csak angol nyelvűek a programok. A kérdésem az, hogy a fenti időszakban mennyire jellemző, hogy nincs magyar kisérő a csoporttal? Várom válaszát! Köszönettel:Belső Zoltán
Szüts Tímea Dátum: 2016-06-27 20:47:58
Grand Judit írta ekkor: 2016-06-27 19:55:46
Kedves Timi! Igen, valóban ezt jelenti a számozás. Három olyan napunk van, (hétfő, péntek és vasárnap) amikor két programot indítunk, mert csak így tudjuk megoldani, hogy a környék sok látnivalójából minél több helyre el tudjuk vinni az érdeklődőket. Bőséges kínálatunkból így mindenki ki tudja választani a számára legmegfelelőbbet. Az élet már csak ilyen, néha választás elé állítja az embert :) A kirándulások kiválasztásával kapcsolatban szívesen segítünk. Bármilyen kérése van, ne habozz feltenni azt nekünk, örömmel válaszolunk. Üdvözlettel, GrandJudit
Kedves Grand Judit! Köszönöm az infót :) Üdv Timi
Grand Judit Dátum: 2016-06-27 19:55:46
Szüts Tímea írta ekkor: 2016-06-26 17:56:04
Kedves Grand Judit! Érdeklődni szeretnék,hogy milyet jelent pl hétfő1 és hétfő2 megkülönböztetés? Ha mind2 fakira szeretnénk menni akkor ezek szerint nincs lehetőségünk és választanunk kell? Köszönettel: Szüts Timi
Kedves Timi! Igen, valóban ezt jelenti a számozás. Három olyan napunk van, (hétfő, péntek és vasárnap) amikor két programot indítunk, mert csak így tudjuk megoldani, hogy a környék sok látnivalójából minél több helyre el tudjuk vinni az érdeklődőket. Bőséges kínálatunkból így mindenki ki tudja választani a számára legmegfelelőbbet. Az élet már csak ilyen, néha választás elé állítja az embert :) A kirándulások kiválasztásával kapcsolatban szívesen segítünk. Bármilyen kérése van, ne habozz feltenni azt nekünk, örömmel válaszolunk. Üdvözlettel, GrandJudit
Uhrinné Váradi Andrea Dátum: 2016-06-26 20:20:56
írta ekkor: 2016-06-26 19:27:01
Kedves Andrea! A Babos apartmanban elég erős a wifi. Ami a kanapét illeti,új,és egy felnőtt ember kényelmesen elfér rajta. Üdv: Vatai Eszter
Nagyon szépen köszönöm az információkat! smile
Dátum: 2016-06-26 19:27:01
Uhrinné Váradi Andrea írta ekkor: 2016-06-25 20:16:35
Kedves Idegenvezetők! Szeretnék érdeklődni,hogy a Babos 5 fős apartmanjában,a konyhában található kanapé kihúzható-e,felnőttnek is megfelel alvásra,illetve ebben az apartmanban, mennyire működik a WIFI?
Kedves Andrea! A Babos apartmanban elég erős a wifi. Ami a kanapét illeti,új,és egy felnőtt ember kényelmesen elfér rajta. Üdv: Vatai Eszter