Kedves Idegenvezetők ! Érdeklődni szeretnék, hogy tényleg hangosak a Sifakis különálló épületei ? Más fórumokon láttam olyan hozzászólást, hogy az étterem miatt ami az épületek felett helyezkedik el éjjel-nappal megy a mosó és mosogatógép még éjjel 2-kor sem tudnak aludni. Kérem legyenek szívesek tájékoztatni. Köszönettel: Balogh István
Tisztelt Balogh István!
Nem tudtunk a problémáról, mert az utas a 12 napos nyaralása alatt semmit nem jelzett, csak a fórumon írogatott. Most is innen, illetve a Parga Love fórumról értesültünk - ahonnan egyébként nehéz, mert mióta az admin Pápai Feri nem Grandos,azóta még a volt kollégáit is letiltotta,kizárta a fórumából, nemhogy a Grand dolgozóit. Jellemzően nem is itt vannak a Grandos utasok. Mi kerestük -az idegenvezetők - ma az utast, hogy mi van. Elmondta, hogy az étterem felette neki hangos,éjszaka 2-kor hallotta a mosogatógép működését. Az étteremnek csak a konyhája van a szoba felett és 180 fokkal eltérően a nyílásai. Beszéltünk a tulajdonosunkkal - ő adja bérbe az étteremnek - nem szórakozó helynek - a helyiséget - és ő megbeszélte az éttermessel,hogy zárás után nem hagy bekapcsolva semmilyen gépet és még jobban odafigyel a vendégekre. Ezzel remélem megoldottuk a problémát. Egyébként nagyon tágas szép szobákról van szó. Nagy Sándor ügyvezető