(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Grand Judit Dátum: 2016-06-15 20:34:33
Sándor-Ferencz Krisztina írta ekkor: 2016-06-15 14:49:42
Kedves Idegenvezetők! Érdeklődni szeretnék, hogy mennyibe kerülnek szervezett fakultatív programok, és mely napokon hova szervezik őket. (július 5-12-i turnusra foglaltunk szállást) Szeretnénk kicsit felkészülni a nyaralásra :) Köszönettel:Sándor-Ferencz Krisztina
Kedves Sándor-Ferencz Krisztina! Igazán bőséges látnivaló közül választhatnak itt Pargan, ill. Parga környékén. Az alábbi a fakultatív programokra utazhatnak velünk: Szerda: Naplemente vártúra 14€/10€, Csütörtök: Jón-tengeri szigettúra 32€/20€, Péntek 1:Korfu 40€/ 20€, Péntek 2: Kirándulás az Acheron folyóhoz 32€/20€, Szombat: Meteora 32€/20€, Vasárnap 1: Paxos- Antipaxos hajókirándulás 23€/12€, Vasárnap 2: Vikos folyó és környéke 32€/20€, Hétfő 1: Albánia 40€/ 20€, Hétfő 2: Sarakiniko 25€/20€ Szeretettel várjuk Önöket. Üdvözlettel, Grand Judit
Balogh István Dátum: 2016-06-15 19:32:02
írta ekkor: 2016-06-14 13:23:50
Tisztelt Balogh István! Nem tudtunk a problémáról, mert az utas a 12 napos nyaralása alatt semmit nem jelzett, csak a fórumon írogatott. Most is innen, illetve a Parga Love fórumról értesültünk - ahonnan egyébként nehéz, mert mióta az admin Pápai Feri nem Grandos,azóta még a volt kollégáit is letiltotta,kizárta a fórumából, nemhogy a Grand dolgozóit. Jellemzően nem is itt vannak a Grandos utasok. Mi kerestük -az idegenvezetők - ma az utast, hogy mi van. Elmondta, hogy az étterem felette neki hangos,éjszaka 2-kor hallotta a mosogatógép működését. Az étteremnek csak a konyhája van a szoba felett és 180 fokkal eltérően a nyílásai. Beszéltünk a tulajdonosunkkal - ő adja bérbe az étteremnek - nem szórakozó helynek - a helyiséget - és ő megbeszélte az éttermessel,hogy zárás után nem hagy bekapcsolva semmilyen gépet és még jobban odafigyel a vendégekre. Ezzel remélem megoldottuk a problémát. Egyébként nagyon tágas szép szobákról van szó. Nagy Sándor ügyvezető
Tisztelt Nagy Sándor Úr ! Köszönöm a válaszát részemre teljes mértékben kielégítő volt, a Grandtours utazásáról csak jó véleménnyel tudok lenni ezért is fordultam önökhöz. Tisztelettel: Balogh István
Sándor-Ferencz Krisztina Dátum: 2016-06-15 15:30:38
Sándor-Ferencz Krisztina írta ekkor: 2016-06-15 14:49:42
Kedves Idegenvezetők! Érdeklődni szeretnék, hogy mennyibe kerülnek szervezett fakultatív programok, és mely napokon hova szervezik őket. (július 5-12-i turnusra foglaltunk szállást) Szeretnénk kicsit felkészülni a nyaralásra :) Köszönettel:Sándor-Ferencz Krisztina
Bocsánat, elmaradt a helyszín. Pargan érdekelnének a programok.
Sándor-Ferencz Krisztina Dátum: 2016-06-15 14:49:42
Kedves Idegenvezetők! Érdeklődni szeretnék, hogy mennyibe kerülnek szervezett fakultatív programok, és mely napokon hova szervezik őket. (július 5-12-i turnusra foglaltunk szállást) Szeretnénk kicsit felkészülni a nyaralásra :) Köszönettel:Sándor-Ferencz Krisztina
Dátum: 2016-06-14 13:23:50
Balogh István írta ekkor: 2016-06-13 16:27:03
Kedves Idegenvezetők ! Érdeklődni szeretnék, hogy tényleg hangosak a Sifakis különálló épületei ? Más fórumokon láttam olyan hozzászólást, hogy az étterem miatt ami az épületek felett helyezkedik el éjjel-nappal megy a mosó és mosogatógép még éjjel 2-kor sem tudnak aludni. Kérem legyenek szívesek tájékoztatni. Köszönettel: Balogh István
Tisztelt Balogh István! Nem tudtunk a problémáról, mert az utas a 12 napos nyaralása alatt semmit nem jelzett, csak a fórumon írogatott. Most is innen, illetve a Parga Love fórumról értesültünk - ahonnan egyébként nehéz, mert mióta az admin Pápai Feri nem Grandos,azóta még a volt kollégáit is letiltotta,kizárta a fórumából, nemhogy a Grand dolgozóit. Jellemzően nem is itt vannak a Grandos utasok. Mi kerestük -az idegenvezetők - ma az utast, hogy mi van. Elmondta, hogy az étterem felette neki hangos,éjszaka 2-kor hallotta a mosogatógép működését. Az étteremnek csak a konyhája van a szoba felett és 180 fokkal eltérően a nyílásai. Beszéltünk a tulajdonosunkkal - ő adja bérbe az étteremnek - nem szórakozó helynek - a helyiséget - és ő megbeszélte az éttermessel,hogy zárás után nem hagy bekapcsolva semmilyen gépet és még jobban odafigyel a vendégekre. Ezzel remélem megoldottuk a problémát. Egyébként nagyon tágas szép szobákról van szó. Nagy Sándor ügyvezető