Sziasztok! én arról érdeklődnék, mennyi szabadon maradt szoba után mondanak le turnust? Mert jelenleg, abba a turnusba amibe megyünk - aug16.tól - ha jól számoltam- 71 szobából 35 foglalt. Ami a fele. Szóval még annyira nem jó arány :( Aggódom nehogy lemondják az utazást!
Mik e téren a tapasztalatok? Köszönöm!Nagyon nagyon várom már Pargát remélem mehetünk!!!!
Szezon közben tuti, hogy nem mondanak le turnust :-) Ez nem olyan, mint a török helyzet... Legfeljebb nem az emeletesek mennek le...vagy ha a lent lévő utasok száma miatt emeletes megy, akkor bőven lesz helyetek...:-)