(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Grand Nelli Dátum: 2016-04-27 09:25:38
Tisztelt Utasaink! A szezon közeledtével életbe lépett az az értékesítési szisztémánk, miszerint az adott turnus indulása előtt 3 héttel már egyéni utazással is foglalhatóak a sartis es pargas szállásaink is. Üdvözlettel: GRAND TOURS Utazási Iroda
Dr. Szűcsné Dr. Nagy Márta Dátum: 2016-04-22 21:44:33
Kedves Eszter! Érdeklődni szeretnék, hogy a Miltos apartmanban kihúzható-e a fotelágy és ha igen, akkor kihúzva mekkorák a paraméterei? Mekkora termetű gyermek fér meg rajta kényelmesen?
Dajka Zsuzsánna Dátum: 2016-04-21 14:12:39
Szőlősi-Papp Orsolya írta ekkor: 2016-04-20 11:44:49
Sziasztok! én arról érdeklődnék, mennyi szabadon maradt szoba után mondanak le turnust? Mert jelenleg, abba a turnusba amibe megyünk - aug16.tól - ha jól számoltam- 71 szobából 35 foglalt. Ami a fele. Szóval még annyira nem jó arány :( Aggódom nehogy lemondják az utazást! Mik e téren a tapasztalatok? Köszönöm!Nagyon nagyon várom már Pargát remélem mehetünk!!!!
Szezon közben tuti, hogy nem mondanak le turnust :-) Ez nem olyan, mint a török helyzet... Legfeljebb nem az emeletesek mennek le...vagy ha a lent lévő utasok száma miatt emeletes megy, akkor bőven lesz helyetek...:-)
Szőlősi-Papp Orsolya Dátum: 2016-04-20 11:44:49
Sziasztok! én arról érdeklődnék, mennyi szabadon maradt szoba után mondanak le turnust? Mert jelenleg, abba a turnusba amibe megyünk - aug16.tól - ha jól számoltam- 71 szobából 35 foglalt. Ami a fele. Szóval még annyira nem jó arány :( Aggódom nehogy lemondják az utazást! Mik e téren a tapasztalatok? Köszönöm!Nagyon nagyon várom már Pargát remélem mehetünk!!!!
Kocsis Lászlóné Dátum: 2016-04-18 17:16:14
írta ekkor: 2016-04-18 13:01:37
Elég a személyi Albániába. Üdv: Eszter
Köszönöm szépen! Üdv. Mariann