Kedves József! Mi 2015-ben a Sifakisban voltunk a férjemmel. Csak a legjobbakat tudom írni róla. Tiszta, igényes, tágas, nagyon jó helyen van. Közel van minden, ahogy Eszter írta. Ha még egyszer mennénk, akkor is ide foglalnék. Parga gyönyörű.
Jó nyaralást kívánok.
Üdvözlöm! Tudna információt adni a Sifakis külön épület 1 ről?