(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Dátum: 2016-04-18 13:01:37
Kocsis Lászlóné írta ekkor: 2016-04-15 21:40:04
Az Albán fakultatívnál nem találok rá utalást: oda is elég a személyi? Köszi a választ! K.Mariann
Elég a személyi Albániába. Üdv: Eszter
Hegedűs Dátum: 2016-04-17 17:44:00
Szabolcsi Pálné írta ekkor: 2016-03-09 17:40:31
Kedves József! Mi 2015-ben a Sifakisban voltunk a férjemmel. Csak a legjobbakat tudom írni róla. Tiszta, igényes, tágas, nagyon jó helyen van. Közel van minden, ahogy Eszter írta. Ha még egyszer mennénk, akkor is ide foglalnék. Parga gyönyörű. Jó nyaralást kívánok.
Üdvözlöm! Tudna információt adni a Sifakis külön épület 1 ről?
Hegedűs Dátum: 2016-04-17 17:42:10
Szabolcsi Pálné írta ekkor: 2016-03-09 17:40:31
Kedves József! Mi 2015-ben a Sifakisban voltunk a férjemmel. Csak a legjobbakat tudom írni róla. Tiszta, igényes, tágas, nagyon jó helyen van. Közel van minden, ahogy Eszter írta. Ha még egyszer mennénk, akkor is ide foglalnék. Parga gyönyörű. Jó nyaralást kívánok.
Üdvözlöm! Tudna információt adni a Sifakis külön épület 1 ről?
Kocsis Lászlóné Dátum: 2016-04-15 21:40:04
Az Albán fakultatívnál nem találok rá utalást: oda is elég a személyi? Köszi a választ! K.Mariann
Dátum: 2016-04-14 01:21:49
Vatai Kinga írta ekkor: 2016-04-12 15:03:10
Kedves Fórumozók! Köszönöm szépen a válaszokat és a sok információt! nagyon várjuk már a nyaralást! :)
Kedves Kinga! Várunk titeket! ;) Üdv: Eszter