Szia Veronika! Köszönöm a kedvességed, de biztosan nem tudtál beazonosítani, de tavasz elején már küldtél nekem képet, csak úgy gondoltam, hogy mielőtt indulunk, még gyűjtök infókat, mert nagyon foglalkoztat a dolog. Augusztus 24-én indulunk. Nagyon vágyom látni Pargat, ugyan akkor félek is a víztől, mivel nem tudok sajnos úszni. A korábbi írásaidból arra következtetek, hogy Ti ismét Pargara mentek nyaralni? Üdv: Marika
Kedves Marika! Már emlékszem, tényleg, küldtem képeket, igaz olyan van csak, ahol a parttól 1-2 méterre van fürdőző, de azért látszik, hogy ott meddig ér a víz. Nem kell izgulni, biztosan rendben lesz minden!

Nem, mi nem Pargára megyünk idén, másik irodával megyünk Thassos-ra, remélem szép lesz! Már nagyon várjuk!

Minden jót kívánok, kellemes nyaralást!