(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Dátum: 2015-08-11 11:02:17
Edelmann Zsolt írta ekkor: 2015-08-09 08:42:20
kedves fórumozók! Most hétfőn indulunk Pargára az Alexia apartmanba.Tavaly Marmarason voltunk és ott nem csak a kis családi "szupermarketek " voltak hanem volt egy nagyobb áruház is ahol sokkal nagyobb volt a választék és az árak is barátságosabbak voltak.Megérte egy kicsit sétálni odáig. Illetve ott volt heti egy alkalommal piac is. Az után érdeklődök hogy Pargán van-e nagyobb áruház és van-e heti piac? A válaszokat előre is köszönöm!
Kedves Zsolt! Itt Pargan egy-két nagyobb szupermarket van,de nagyobb áruházak nincsenek. Piac hétfőn és péntek délelőtt van a központban,kicsi,csak friss zöldség-gyümölcs kapható. Üdv: Eszter
Martyin Gyuláné Dátum: 2015-08-11 08:39:41
Kedves Fórumozók!Mi idén szeptember 28.-án megyunk Párgára.Mindegyik fakultatív programot indítják ebben az időszakban?Már alig várom hogy induljunk!Előre is köszönöm a válaszukat!Köszönettel Gyöngyi
Agoston Szuzanna Dátum: 2015-08-10 16:17:38
Kedves Grand Klára!Vajdaságból jelentkezem,és egy kérdéssel szeretnék Önhöz fordulni.2 ével ezelőtt már utaztunk a Granddal Neos Marmarasra,és az idén is szerettünk volna Pargára,de sajnos már nem volt hely mire jelentkeztünk,igy hazai(belgrádi) irodával utazunk.Az lenne a kérdésem,hogy esetleg van-e lehetőség arra,hogy részt vegyünk az Önök által szervezett fakultativ kiránduláson?Pontosabban a Jón-tengeri szigettúra érdekelne.Előre is köszönöm válaszát.Égoston Szuzanna smile
Edelmann Zsolt Dátum: 2015-08-09 08:42:20
kedves fórumozók! Most hétfőn indulunk Pargára az Alexia apartmanba.Tavaly Marmarason voltunk és ott nem csak a kis családi "szupermarketek " voltak hanem volt egy nagyobb áruház is ahol sokkal nagyobb volt a választék és az árak is barátságosabbak voltak.Megérte egy kicsit sétálni odáig. Illetve ott volt heti egy alkalommal piac is. Az után érdeklődök hogy Pargán van-e nagyobb áruház és van-e heti piac? A válaszokat előre is köszönöm!
Dátum: 2015-08-08 20:06:00
Faragó Gábor írta ekkor: 2015-08-08 13:05:05
Kedves Fórumozók! Érdeklődni szeretnék, hogy jelenleg milyen az időjárás Pargán?! Köszönöm! Üdv, Gábor
Kedves Gábor! Az időjárás a megszokottól eltérően változó volt a hét folyamán. Pár alkalommal esett néhány cseppett, de időben nem volt több, mint öt perc. Napközben ritkán beborult, de napozásra is volt lehetőség, a felhők jöttek- mentek. A kis eső eredményeképp a levegő picit felfrissült, de még így sem esett a hőmérséklet 34 fok alá. Minden nap volt napsütés, ilyenkor erősen tűz a nap, a tenger kellemesen meleg. Szóval párás, meleg nyári idő van. A következő napokra még várható egy kis borult égbolt az előrejelzések szerint, de ez szinte naponta változik. Üdv: Klára és Eszter