Kedves Gábor! Az időjárás a megszokottól eltérően változó volt a hét folyamán. Pár alkalommal esett néhány cseppett, de időben nem volt több, mint öt perc. Napközben ritkán beborult, de napozásra is volt lehetőség, a felhők jöttek- mentek. A kis eső eredményeképp a levegő picit felfrissült, de még így sem esett a hőmérséklet 34 fok alá. Minden nap volt napsütés, ilyenkor erősen tűz a nap, a tenger kellemesen meleg. Szóval párás, meleg nyári idő van. A következő napokra még várható egy kis borult égbolt az előrejelzések szerint, de ez szinte naponta változik.
Üdv: Klára és Eszter
Így utólag is köszönjük a választ, illetve a profi idegenvezetést!! :) Üdv, Eszter&Gábor