(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Temesvári Tünde Dátum: 2015-06-26 20:08:56
Sziasztok! Autó kölcsönzéshez szeretnék tippeket,illetve a kölcsönzők neveit, mert többen megyünk két autót vagy esetleg kisbuszt bérelnénk és szeretném megnézni a lehetőségeket. smile köszönöm szépen!
Nagy Mónika Dátum: 2015-06-26 20:04:24
Szia.Igen,sajnos csak egy hétre tudunk menni.Semmi probléma a tegeződéssel...Szerintem nem lesz olyan hosszú az út.Szerencsére a leányzó már többször eljutott Görögo.-ba,talán a leghosszabb utunk kb 30 óra volt.Igazán a határátlépések akkor nehezen mentek,sok idő volt.Nagyon várjuk már,visszaszámolunk.Én valamiért nem parázok ,mert többször próbáltak már ijesztgetni az elmúlt sok évben....Ők főleg a turizmusból élnek...Érdekük hogy jól menjen...1x volt csak hogy bérelt autónk hiába volt mert a kutakon sztrájkoltak több napig...
Árokszállásiné Pliska Edina Dátum: 2015-06-26 14:58:19
Nagy Mónika írta ekkor: 2015-06-26 03:49:38
Szia.Ti is ebben az időpontban jöttök?De jó...:)A bátyám 16 éves lányával megyek,ajándékba kapja ezt az utazást....Szerencsére többször utaztam már busszal hosszabb utakra,/G.Tours út volt/,idáig szerencsére mindig minden korrekt és jó volt,mi is nagyon várjuk már.Fsz-i szobánk lett nekünk is a 4-es.
Igen 07-14 között, ti is ugye? Nem baj hogy letegeződtem remélem. Mi a fsz.2-ben leszünk. Biztos jó lesz a busz, csak az idő hosszú, de biztos lehet majd aludni. Biztos várja már a nagylány, volt már ilyen úton vagy ez lesz az első?Remélem a válság ott nem érződik majd annyira és nem lesz gond.
Nagy Mónika Dátum: 2015-06-26 03:49:38
Árokszállásiné Pliska Edina írta ekkor: 2015-06-25 20:42:15
Mi is az Elsaban leszünk, földszinti szobát kaptunk, és ti? Fényképen tiszta és jól felszereltnek tűnik. A strand 500 méter, a központ 600 körül van. Férjeddel jössz vagy baráti társaság? Nemsokára elérkezik az utazás már várjuk csak kicsit izgulok milyen lesz az út, még busszal nem mentünk ilyen messzire. Ti utaztatok már így?
Szia.Ti is ebben az időpontban jöttök?De jó...:)A bátyám 16 éves lányával megyek,ajándékba kapja ezt az utazást....Szerencsére többször utaztam már busszal hosszabb utakra,/G.Tours út volt/,idáig szerencsére mindig minden korrekt és jó volt,mi is nagyon várjuk már.Fsz-i szobánk lett nekünk is a 4-es.
Árokszállásiné Pliska Edina Dátum: 2015-06-25 20:42:15
Nagy Mónika írta ekkor: 2015-06-22 05:32:21
Köszönöm:)
Mi is az Elsaban leszünk, földszinti szobát kaptunk, és ti? Fényképen tiszta és jól felszereltnek tűnik. A strand 500 méter, a központ 600 körül van. Férjeddel jössz vagy baráti társaság? Nemsokára elérkezik az utazás már várjuk csak kicsit izgulok milyen lesz az út, még busszal nem mentünk ilyen messzire. Ti utaztatok már így?