Mi is az Elsaban leszünk, földszinti szobát kaptunk, és ti? Fényképen tiszta és jól felszereltnek tűnik. A strand 500 méter, a központ 600 körül van. Férjeddel jössz vagy baráti társaság? Nemsokára elérkezik az utazás már várjuk csak kicsit izgulok milyen lesz az út, még busszal nem mentünk ilyen messzire. Ti utaztatok már így?
Szia.Ti is ebben az időpontban jöttök?De jó...:)A bátyám 16 éves lányával megyek,ajándékba kapja ezt az utazást....Szerencsére többször utaztam már busszal hosszabb utakra,/G.Tours út volt/,idáig szerencsére mindig minden korrekt és jó volt,mi is nagyon várjuk már.Fsz-i szobánk lett nekünk is a 4-es.