(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Kovácsné Kunyi Margit Dátum: 2015-02-02 10:49:39
Kedves Pargára, Görögországba utazó Magyar honfitársaim. A mi családunk is Pargát nézte ki 2015 nyári uticélnak. Kiváncsi lennék kinek mi a véleménye, illetve van-e aggálya a Görögországi politikai helyzet miatt. Kell -e aggódni esetleges gazdasági összeomlás miatt? -esetleges EU övezetből való kikerülés miatt?
Pankucsiné Révész Enikő Dátum: 2015-02-01 12:16:52
Kedves Balázs! A Zorbas Apartmanban szeretnék szállást foglalni, de egy-egy kérdés bizonytalanít. Négy fős, galériás, egylégterű szobát gondoltam. A képeken a dupla ágy mellett egy kanapét és egy fotelágyat látok, a katalógusban pedig 1 dupla és 2 szimpla ágy van megnevezve. A valóság érdekelne. Mindannyian felnőtt méretűek vagyunk, nem szeretnénk meglepetést. Válaszát előre is köszönöm és nagyon várom. Üdv.: Enikő
Grand Balázs Dátum: 2015-01-27 16:02:03
Szilágyi Szofi írta ekkor: 2015-01-27 13:22:11
Kedves Balázs! A Babos apartmanban a 2. emelet 25. oldalra néz, az a kérdésem, ugye nem a tűzfalra néz az erkélyünk? köszönöm válaszát.....Üdv! Szofi
Kedves Szofi! Nem, a szomszéd házra néz.
Grand Balázs Dátum: 2015-01-27 16:01:36
Lajáné Wágner Julianna írta ekkor: 2015-01-26 17:52:31
Kedves Balázs! Valóban nem foglalható egyénileg egyik apartman sem? Köszönettel: Juli
Kedves Juli! Igen, igaz, ahogy a katalógusban, illetve a honlapon is jelöljük, úgy van. Indulás előtt 3 héttel tudjuk szabaddá tenni az esetleg üresen maradt apartmanokat egyéni utasaink számára.
Szilágyi Szofi Dátum: 2015-01-27 13:22:11
Kedves Balázs! A Babos apartmanban a 2. emelet 25. oldalra néz, az a kérdésem, ugye nem a tűzfalra néz az erkélyünk? köszönöm válaszát.....Üdv! Szofi