Sziasztok. Én az Aleca Apartmanról szeretnék bővebb információkat kapni, illetve bármilyen más tanácsot és beszámolót szívesen fogadok Pargaról :) A városi strand van közelebb az Aleca-hoz? A Jón-tengeri szigettúráról sok jót olvasgattam, mennyire ajánljátok? Valaki jön még az Alecába július 20-tól? Köszönöm. Mindenkinek jó nyaralást! :) Timi
Szia, mi tavaly nyáron voltunk a Jón-tengeri szigettúrán, gyönyörű helyeket láttunk, az Egremni beach-en kötött ki a hajó, itt lehetett strandolni, valamint Fiskardoban és Ithakán volt szabadprogram. Mindkét városka meseszép! A hátránya annyi, hogy nagyon-nagyon-nagyon hosszú kirándulás. Korán reggel indul, 2 óra buszozás Nidribe, ott hajóra, este ugyanez visszafelé, fél 10 körül értünk haza. Egyszer mindenképp ajánlom, de még egyszer nem mennék