(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Timi Dátum: 2015-02-09 12:55:00
Sziasztok. Én az Aleca Apartmanról szeretnék bővebb információkat kapni, illetve bármilyen más tanácsot és beszámolót szívesen fogadok Pargaról :) A városi strand van közelebb az Aleca-hoz? A Jón-tengeri szigettúráról sok jót olvasgattam, mennyire ajánljátok? Valaki jön még az Alecába július 20-tól? Köszönöm. Mindenkinek jó nyaralást! :) Timi
Karol Dátum: 2015-02-06 20:48:16
Tisztelt Iroda, kedves Balázs! Érdeklődnék, hogy az Önök irodája szervez-e kirándulást a Vikos-kanyonhoz? Köszönöm!
Grand Balázs Dátum: 2015-02-05 15:03:40
Pankucsiné Révész Enikő írta ekkor: 2015-02-01 12:16:52
Kedves Balázs! A Zorbas Apartmanban szeretnék szállást foglalni, de egy-egy kérdés bizonytalanít. Négy fős, galériás, egylégterű szobát gondoltam. A képeken a dupla ágy mellett egy kanapét és egy fotelágyat látok, a katalógusban pedig 1 dupla és 2 szimpla ágy van megnevezve. A valóság érdekelne. Mindannyian felnőtt méretűek vagyunk, nem szeretnénk meglepetést. Válaszát előre is köszönöm és nagyon várom. Üdv.: Enikő
Kedves Enikő! A képen látható fotel nem ágy. Viszont ennek ellenére rosszul volt feltüntetve az ágyak kiosztása, amit már javítottunk. Két szimpla ággyal volt jelölve, viszont egy két fős kihúzható kanapé van a harmadik és negyedik főnek. Köszönjük, hogy felhívta rá figyelmünket!
Kovácsné Kunyi Margit Dátum: 2015-02-02 14:21:13
Köszönöm a gyors választ! Mivel az ország az idegenforgalomból él nagy baj lenne ha valami komoly válság adódna.2012. ben mi is voltunk Görögországban nyaralni -akkor sztrájk volt az országban, főleg a fővárosban ,de mi ebből semmit nem érzékeltünk. Reméljük, hogy minden rendben lesz, mert már lefoglalás előtt állunk. Az online foglalások láttán nem nagyon tartanak semmitől a kedves nyaralni vágyók.
Dr. Györki Jánosné Dátum: 2015-02-02 13:30:26
Kedves Margit! Jósolni nem tudok, de 2012-ben szintén hasonló mizéria volt, hogy becsődöl Görögország, sokan visszamondták az útjukat, sőt volt utazási iroda is aki nem utaztatott. Mi 2x voltunk abban az évben is és semmit nem vettünk észre, ugyanolyan volt minden mint máskor. Nekik nagyon fontos az a pár hónap, amikor mennek a vendégek, mert egész évben abból élnek és minden megtesznek, hogy ne legyen probléma. Mi is megyünk, de eszembe sem jut, hogy emiatt visszamondjuk az utat. Bármi is lesz, az idegenforgalmat nem fogja érinteni, készülődjetek nyugodtan. Üdvözlettel: Györkiné Panni