Kedves Fórumozók!
Aki Görögországba megy nyaralni és busszal apartmanba az vegye tudomásul,hogy nem egy all inc-es nyaraláson vesz részt.Itt sofőrök vannak akiknek szükségük van pihenésre,tisztálkodásra.Megemelem a kalapomat minden utazási iroda sofőrgárdája elött,mert ők elvisznek minket nyaralni úgy,hogy közben vigyáznak rán,hogy biztonságban érkezzünk meg oda és vissza.A szállással nekem soha eddig nem volt gondom,mert amit választottam azt úgy választottam,hogy érdeklődtem minden létező fórumon elötte.Ha esetleg kell várni a szoba elfoglalására az sem gond mert nem sietek sehova.Nyaralok vagy nem?????A távozáskor meg ha később indul a busz akkor azt úgy veszem,hogy kaptam egy kis ajándékot,akár egy egész plusz napot,mint pl.tavaly amikor este 22.00-kor indultunk haza az Apollónos irodával.Addig meg fürödtünk egész nap és jól éreztük magunkat.Fürdés után letudtunk tusolni a parton lévő édesvízű tusolóknál.Tehát én szeretem magam jól érezni a nyaralásom első percétől amikor felszállok a buszra még itthon, az utolsó percig amikor leszállok újra itthon.Ez a legfontosabb.Aki kifogásokat keres és nem akarja jól érezni magát, az menjen a Duna partra vagy ha van pénze akkor repülővel vagy autóval egyénileg.Mindenkinek kellemes nyaralást kívánok.Mi idén Korfúra megyünk.