Most értünk haza, két hét csodálatos nyaralásunk volt, köszönjük az irodának, az idegenvezetőknek, Áginak egy kis puszi innen is, megérdemli! A Pelegos-ban laktunk, köszönet a tulajdonosoknak, Máriának, és a kedves férjének is, sok helyen jártam, de ők az elsők a kedvességükkel, figyelmességükkel, köszönet érte! Voltak persze, nem tetszik dolgok is, a határátkelések, ami nem az iroda és a buszvezetők hibája, ez minden utazásnál így van, vele jár, Európai sajátosság! Mindenkinek, további jó munkát, jó nyaralást, és aki még nem volt ezen a helyen, csak ajánlani tudom, tiszta szívből!
Köszönjük szépen!