(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2013-06-20 17:07:53
Vári Gabriella írta ekkor: 2013-06-20 16:04:19
Szia Ágota! :) Ismét viszek csoportot Paraliara (kb.68-70fő) szeptember végén. Megkérnélek,hogy a most aktuális fakultatívat - árakkal,indulási nappal együtt küldd már át az e-mail címemre([email protected]) Köszönöm szépen! Üdv : Gabi
Szia Gabi! elküldöm az e-mail címedre! Puszi!!!
Vári Gabriella Dátum: 2013-06-20 16:04:19
Szia Ágota! :) Ismét viszek csoportot Paraliara (kb.68-70fő) szeptember végén. Megkérnélek,hogy a most aktuális fakultatívat - árakkal,indulási nappal együtt küldd már át az e-mail címemre([email protected]) Köszönöm szépen! Üdv : Gabi
Hartdégen Dávid Dátum: 2013-06-20 11:12:45
Grand Paralia írta ekkor: 2013-06-06 12:43:25
Kedves Zsófia! Igen, korlátozva van a csomagok száma. Személyenként egy bőrönd ( kb. 20 kg ) engedélyezett. Szeretettel várunk Paralián....
Sziasztok ! smile Mi egy 8 fős baráti társasággal utazunk majd aug. 05-én Paraliara a SKY apartmanba. Ehhez a kommenthez kapcsolódóan az lenne a kérdésem, hogy a 20 kg-s bőröndön kívül más nem lehet magammal vinni? Úgy értem, pl. egy hátizsákot, amit "kézi poggyászként" a buszra felvinnék? A választ előre is köszönöm ! Dávid
Grand Paralia Dátum: 2013-06-19 15:47:25
Ursui Ádám írta ekkor: 2013-06-19 10:58:48
Sziasztok! A párommal júl. 8-án utazunk Paraliára. Mindketten viszünk egy-egy utazótáskát és az lenne a kérdésem, hogy az utastérbe fel lehet-e vinni egy kis női táskát valamint egy hűtőtáskát? Fakultatív progammokat lehet-e tudni, hogy melyik napra esnek? köszönöm
Szia Ádám! Az utastérbe fel lehet hozni a táskát, a hűtőtáskát a csomagtérben lehet elhelyezni. A Fakultatív programok az alábbi napokra esnek. Szerda: Waterland, Thessaloniki, és a Makedón körút (Vergina-Nausa-Edessa) . Csütörtök: Meteórák, péntek Skiathos. Szombat kalózhajó, és Athén. Vasárnap Sunset hajókázás a naplementében, Hétfő: Olympos, és görög est. Várunk benneteket sok szeretettel.
Ursui Ádám Dátum: 2013-06-19 10:58:48
Sziasztok! A párommal júl. 8-án utazunk Paraliára. Mindketten viszünk egy-egy utazótáskát és az lenne a kérdésem, hogy az utastérbe fel lehet-e vinni egy kis női táskát valamint egy hűtőtáskát? Fakultatív progammokat lehet-e tudni, hogy melyik napra esnek? köszönöm