Sziasztok!
Hétfőn indulunk busszal Paráliába, a kérdésem annyi, hogy korlátozva van a csomagok száma, mérete? :) Választ köszönöm előre is.
Szia!
Mi most megyünk először, Én azt olvastam, hogy személyenként egy bőrönd, max 20 kg. Ti honnan jöttök, Mi is hétfőn megyünk.