(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Keresztes Zsófia Dátum: 2013-06-05 20:18:14
Sziasztok! Hétfőn indulunk busszal Paráliába, a kérdésem annyi, hogy korlátozva van a csomagok száma, mérete? :) Választ köszönöm előre is.
Szegletes Péterné Dátum: 2013-06-05 18:14:13
Sziasztok! Tavalyi vagy idén májusban a görög körút résztvevőitől szeretnék kérdezni. Milyen időre lehet számitani az októberi csoportnál? Ha valaki volt már a Hotel Európába /Paralián/ vagy a Hotel Romviban /Tolón/ írjon nekem pár mondatot a szállásokról. Szeretném még megkérdezni, hogy a progamok milyenek voltak és, hogy a leírás szerint a fakultatívként ismertetettel megegyeznek-e? A két szálláson a félpanzió milyen volt és csak reggelit lehet e kérni? Nagyon köszönöm előre is a tájékoztatást. Erika /2013.06.05./
Boda Tamás Dátum: 2013-06-05 15:14:50
Grand Paralia írta ekkor: 2013-06-05 10:56:06
Kedves Tamás! A 102-es szoba a hátsó utcára és a főútra néz, az erkélye normál méretű. Parálián sok szórakozóhely van, (Cocus, Gold, Omilos, Havanna, Boa) . Rengeteg étterem, üzlet, kis szupermarket van, Lidl, Arvanitidis a nagy görög Abc is megtalálható.Szeretettel várunk Paralián.
Köszönöm a választ:-)
Grand Paralia Dátum: 2013-06-05 10:56:06
Boda Tamás írta ekkor: 2013-06-03 18:11:55
Sziasztok! Augusztusban megyünk az Ino apartmanba /I.em,102./ Érdeklődök, hogy az apartmanról mit lehet bővebben tudni, erkélye mekkora és hová néz. A közelben élelmiszerbolt van e, valamint szórakozóhely ,étterem milyen közel van?
Kedves Tamás! A 102-es szoba a hátsó utcára és a főútra néz, az erkélye normál méretű. Parálián sok szórakozóhely van, (Cocus, Gold, Omilos, Havanna, Boa) . Rengeteg étterem, üzlet, kis szupermarket van, Lidl, Arvanitidis a nagy görög Abc is megtalálható.Szeretettel várunk Paralián.
Boda Tamás Dátum: 2013-06-03 18:11:55
Sziasztok! Augusztusban megyünk az Ino apartmanba /I.em,102./ Érdeklődök, hogy az apartmanról mit lehet bővebben tudni, erkélye mekkora és hová néz. A közelben élelmiszerbolt van e, valamint szórakozóhely ,étterem milyen közel van?