(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

BIÁCSI ANTAL Dátum: 2013-06-03 17:48:01
Grand Paralia írta ekkor: 2013-06-02 18:22:49
Kedves Biácsi Antal! A kinagyított alaprajzon látható szobaszámok a 102 és 103-as szobák a hátsó utcára a főútra nézőek.Szeretettel várjuk Paralián.
Köszönöm szépen, örömmel megyünk. :)
Grand Paralia Dátum: 2013-06-02 18:22:49
BIÁCSI ANTAL írta ekkor: 2013-06-01 16:55:06
Sziasztok! Kérem segítsetek! Parálián az Ino apartman 102. és 103. szobáját foglaltam le, mert mindkettőben egy egy dupla ágy van a táblázatos ("zöldkocka-piroskocka") online tájékoztató szerint. Kérdésem: A 102. és 103. egymás melletti, a hátsó utcára és mezőre néző szobák e, vagy valami cikk-cakk van a dologban? A honlapon megjelent alaprajzos leíráson az első emeleti szobaszámok sajnos olvashatatlanok..... A dupla ágyak ugyanúgy vannak az első emeleten is berajzolva, mint a másodikon a 202. és 203. szobákban, amelyek erkélyei a hátsó utcára néznek. Remélem az első emeleten sincs furfang a számozásban. Köszönöm a választ... :)
Kedves Biácsi Antal! A kinagyított alaprajzon látható szobaszámok a 102 és 103-as szobák a hátsó utcára a főútra nézőek.Szeretettel várjuk Paralián.
Grand Paralia Dátum: 2013-06-02 18:06:35
Sohár Ferenc írta ekkor: 2013-06-02 16:50:50
Tenger meleg lehet fürdeni benne?
Kedves Ferenc! A ma délutáni záporeső miatt lehűlhetett néhány fokot, de egész héten napsütés volt, és fürödtek a tengerben. Várjuk szeretettel!
Grand Paralia Dátum: 2013-06-02 18:04:23
Szidorné Molnár Katalin írta ekkor: 2013-06-02 15:23:14
sziasztok!! Holnap utazunk Paráliára milyen idő van ott???Szidor család
KEDVES KATALIN! Ma volt egy kis záporeső, de már süt a nap.... Várjuk szeretettel!
Sohár Ferenc Dátum: 2013-06-02 16:50:50
Tenger meleg lehet fürdeni benne?