(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

V.Ági Dátum: 2013-04-09 10:49:33
Fügediné Szidor Bernadett írta ekkor: 2013-04-08 10:24:06
szia, köszi a válaszod, az alaprajzi képen úgy látszik mintha, nem a bejárat felé nézne -"206" , /utcafront fele 203,204,205 szobák néznek/ hanem egy másik házra oldalra és a fényképesen az utcafronti oldal 4 erkélyét sem értem van olyan szoba, amelyikhez 2 erkély tartozik? válaszodat ismét nagyon köszönöm, szia,
Szia! A 206-os szoba a folyosó végéből nyílik, de lőre néz nem a szomszéd házra. A 201-es szobának az erkélye a másik utcafrontra néz nem hátra (zöld üveges az erkélye úgy, mint a 206-osnak is). Minden szobához egy erkély tartozik. Egyedül a 207-es szoba néz hátra a szomszéd házra, ezért van üvegtéglával befalazva az erkélye. A 202-es szobának van kör alakú terasza. Utcafronti: a 203,204,205,206. Sarki (dupla utcafronti): a 202. A hátsó utcára néz: a 201-es. Remélem tudtam segíteni. Egyébként a 206-os a legnagyobb szoba az apartmanban. Ti mikor utaztok?
Tünde Dátum: 2013-04-08 22:02:06
Sziasztok! Kinek mi a véleménye az INO apartmanról? Próbáltam visszaolvasgatni a tavalyi tapasztalatokat, de nem találtam semmit.. Remélem ez nem jelent rosszat :) Fakultatív programokra hol lehet jelentkezni kint Paralián? Köszönöm!
Fügediné Szidor Bernadett Dátum: 2013-04-08 10:24:06
V.Ági írta ekkor: 2013-04-06 21:58:48
Szia! Mi tavaly voltunk a Sky-ba, ha szemből nézed a képen a bejárat bal oldalán a legszélső a négy ágyas szoba. Pici a konyharésze, nem volt mikro benne és elég szerény a felszereltsége. Egyébként szép modern, olyan mint a képen, de szűkös. De nem a szobában tölti az ember az időt, arra pedig tökéletes amire való, hogy aludjon az ember benne. smile smile
szia, köszi a válaszod, az alaprajzi képen úgy látszik mintha, nem a bejárat felé nézne -"206" , /utcafront fele 203,204,205 szobák néznek/ hanem egy másik házra oldalra és a fényképesen az utcafronti oldal 4 erkélyét sem értem van olyan szoba, amelyikhez 2 erkély tartozik? válaszodat ismét nagyon köszönöm, szia,
V.Ági Dátum: 2013-04-06 21:58:48
Fügediné Szidor Bernadett írta ekkor: 2013-03-31 22:11:39
Sziasztok! Több kérdésem is lenne...befizettem a teljes összeget, foglalás visszaigazolásom van a neten, részvételi jegyet, számlát mikor kell megkapnom és postán vagy neten...a visszafele útnál a buszra szállás hol és hogyan történik /SKY-ban lesz a szállásunk/ ..a szoba elhelyezkedését illetően mit jelent a "térre néző bejárat felől" nem találtam a 4ágyasról fényképet sehol ... és még egy... milyen felszereltséggel rendelkezik a konyha, mikro lesz benne? válaszotokat nagyon köszi:) D
Szia! Mi tavaly voltunk a Sky-ba, ha szemből nézed a képen a bejárat bal oldalán a legszélső a négy ágyas szoba. Pici a konyharésze, nem volt mikro benne és elég szerény a felszereltsége. Egyébként szép modern, olyan mint a képen, de szűkös. De nem a szobában tölti az ember az időt, arra pedig tökéletes amire való, hogy aludjon az ember benne. smile smile
V.Ági Dátum: 2013-04-04 19:38:35
Mi az idén három hétre megyünk. Azt szeretném megkérdezni, hogy a törölközőket fogják e cserélni nekünk turnusváltáskor?