(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Bodó Mária Dátum: 2012-07-01 12:28:06
Kis-Vén Blanka írta ekkor: 2012-06-30 19:45:48
Én másodjára megyek Paraliára. :) Igen elég valószínű :D Amugy fent vagy facebookon? :))
Fent vagyok, igen! (Kazincbarcika)
Kis-Vén Blanka Dátum: 2012-06-30 19:45:48
Bodó Mária írta ekkor: 2012-06-30 16:55:19
Mi is a Caravelben leszünk :) Én már negyedjére megyek oda, a tulajjal, Panossal is nagyon jóba vagyok :) Akkor valószínűleg Szegeden találkozunk.... :)
Én másodjára megyek Paraliára. :) Igen elég valószínű :D Amugy fent vagy facebookon? :))
Bodó Mária Dátum: 2012-06-30 16:55:19
Kis-Vén Blanka írta ekkor: 2012-06-29 20:19:55
Szerintem együtt fogunk menni mert Szegeden egy buszra tesznek minket :) A caravel apartmanban. És ti?
Mi is a Caravelben leszünk :) Én már negyedjére megyek oda, a tulajjal, Panossal is nagyon jóba vagyok :) Akkor valószínűleg Szegeden találkozunk.... :)
Csorna Adrienn Dátum: 2012-06-30 15:48:08
Sziasztok! Ki volt már a Billy's apartmanban?Mennyire jó az elhelyezkedése, felszereltsége, a víz közelsége???Mik a tapasztalatok? smile
csajka lajos Dátum: 2012-06-30 12:53:45
Sziasztok! Tavaly Olympic Beach-en voltunk és meglepődve tapasztaltuk, hogy gyorsan mélyült a víz és a szélén sok hínár volt (előző években nem volt zavaró a hínár és sekély volt a víz). Parálián most pár éve nem voltunk és most gondolkozunk, hogy augusztus közepén elmennénk az új részen épült valamelyik apartmanba ,a Villa Atlantis-t néztük ki. Kérdezni szeretném, hogy itt még mindig lassan mélyülő a víz és hínár mennyire van?