Sziasztok! Tavaly Olympic Beach-en voltunk és meglepődve tapasztaltuk, hogy gyorsan mélyült a víz és a szélén sok hínár volt (előző években nem volt zavaró a hínár és sekély volt a víz). Parálián most pár éve nem voltunk és most gondolkozunk, hogy augusztus közepén elmennénk az új részen épült valamelyik apartmanba ,a Villa Atlantis-t néztük ki.
Kérdezni szeretném, hogy itt még mindig lassan mélyülő a víz és hínár mennyire van?