Kedves fórumozók!A családommal ma érkeztünk haza Paraliáról.A Villa Atlantiszban volt a szállásunk a fsz.4-ben.Vagyon szép,jó felszerelt,tiszta,és hatalmas terasszal rendelkezik.A tengertparthoz nagyon közel van,és a központ is egy kényelmes sétával hamar elérhető.Mi Skiathoson voltunk kirándulni a családommal,aki teheti ne hagyja ki.Ezúton szertném megköszönni Ágotának,és Vaiának a kedvességüket,akik mindig készséggel álltak a vedégek rendelkezésére.A buszsofőrőknek,akik szintén nagyon figyelmesek voltak,és hamar hazajuttatták a társaságot.Az átszállástól se ijedjen meg senki,mert pillanatok alatt lebonyolítják ezt is.A Grand Tours kiváló utazási iroda,figyelemmel fokjuk követni az ajánlataikat.Köszönjük ezt a felejthetetlen nyaralást!Békéscsabáról a Valentinyi család.
Kedves Valentinyi Család!! Örülünk, hogy szerencsésen megérkeztetek, és hogy jól éreztétek magatokat Paralián! Utazási irodánk nevében, az apartman tulajdonosa, a sofőrök, és a saját nevünkben is köszönjük kedves szavaitokat. Örülünk, hogy megismerhettünk Titeket, és reméljük hogy találkozunk hamarosan! Görögország, és mi is visszavárunk Titeket! Bízunk benne, hogy szívetekbe zártátok Görögországot, és visszatértek majd ismét. Szép nyarat kívánunk Nektek!!! Ági, Vaia :)