(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Szőke Andrea Dátum: 2012-07-04 20:44:39
Köszönöm a választ. Ez nekem csak azért meglepő mert tavaly Sartin is volt 50/E Rodoszon 100/Euró volt.
Grand Paralia Dátum: 2012-07-04 18:46:42
Moncsi írta ekkor: 2012-07-04 16:39:09
Kedves fórumozók!A családommal ma érkeztünk haza Paraliáról.A Villa Atlantiszban volt a szállásunk a fsz.4-ben.Vagyon szép,jó felszerelt,tiszta,és hatalmas terasszal rendelkezik.A tengertparthoz nagyon közel van,és a központ is egy kényelmes sétával hamar elérhető.Mi Skiathoson voltunk kirándulni a családommal,aki teheti ne hagyja ki.Ezúton szertném megköszönni Ágotának,és Vaiának a kedvességüket,akik mindig készséggel álltak a vedégek rendelkezésére.A buszsofőrőknek,akik szintén nagyon figyelmesek voltak,és hamar hazajuttatták a társaságot.Az átszállástól se ijedjen meg senki,mert pillanatok alatt lebonyolítják ezt is.A Grand Tours kiváló utazási iroda,figyelemmel fokjuk követni az ajánlataikat.Köszönjük ezt a felejthetetlen nyaralást!Békéscsabáról a Valentinyi család.
Kedves Valentinyi Család!! Örülünk, hogy szerencsésen megérkeztetek, és hogy jól éreztétek magatokat Paralián! Utazási irodánk nevében, az apartman tulajdonosa, a sofőrök, és a saját nevünkben is köszönjük kedves szavaitokat. Örülünk, hogy megismerhettünk Titeket, és reméljük hogy találkozunk hamarosan! Görögország, és mi is visszavárunk Titeket! Bízunk benne, hogy szívetekbe zártátok Görögországot, és visszatértek majd ismét. Szép nyarat kívánunk Nektek!!! Ági, Vaia :)
Grand Paralia Dátum: 2012-07-04 18:39:31
Szőke Andrea írta ekkor: 2012-07-04 11:03:07
Annyi kérdésem lenne még, hogy a Sky apartmanba mennyi a kaució? Köszönöm
Kedves Andrea! A SKY apartmanban sincs kaució, azonban majd látni fogjátok, hogy nagyon szép, új, és modern apartmanház, és természetesen minden utasunk vigyáz arra, hogy ez így is maradjon. Várunk szeretettel! Idegenvezetők
Zorkóczy Szilárd Dátum: 2012-07-04 18:18:14
Moncsi írta ekkor: 2012-07-04 16:39:09
Kedves fórumozók!A családommal ma érkeztünk haza Paraliáról.A Villa Atlantiszban volt a szállásunk a fsz.4-ben.Vagyon szép,jó felszerelt,tiszta,és hatalmas terasszal rendelkezik.A tengertparthoz nagyon közel van,és a központ is egy kényelmes sétával hamar elérhető.Mi Skiathoson voltunk kirándulni a családommal,aki teheti ne hagyja ki.Ezúton szertném megköszönni Ágotának,és Vaiának a kedvességüket,akik mindig készséggel álltak a vedégek rendelkezésére.A buszsofőrőknek,akik szintén nagyon figyelmesek voltak,és hamar hazajuttatták a társaságot.Az átszállástól se ijedjen meg senki,mert pillanatok alatt lebonyolítják ezt is.A Grand Tours kiváló utazási iroda,figyelemmel fokjuk követni az ajánlataikat.Köszönjük ezt a felejthetetlen nyaralást!Békéscsabáról a Valentinyi család.
Szia Moncsi, Örülök, hogy nektek is tetszett a Villa Atlantisz. Mi már 2x voltunk és idén 3x is ide megyünk, most a fsz1-be. A skiathosi kirándulást én is csak javasolni tudom mindenkinek. Amikor mi voltunk visszafelé a hajó mögött ugrált 2 delfin.. Emellett érdemes lehet megnézni az Olymposzt is illetve a gyerekekkel érkezőknek érdemes az Aquaworldbe is ellátogatni.
Moncsi Dátum: 2012-07-04 16:39:09
Kedves fórumozók!A családommal ma érkeztünk haza Paraliáról.A Villa Atlantiszban volt a szállásunk a fsz.4-ben.Vagyon szép,jó felszerelt,tiszta,és hatalmas terasszal rendelkezik.A tengertparthoz nagyon közel van,és a központ is egy kényelmes sétával hamar elérhető.Mi Skiathoson voltunk kirándulni a családommal,aki teheti ne hagyja ki.Ezúton szertném megköszönni Ágotának,és Vaiának a kedvességüket,akik mindig készséggel álltak a vedégek rendelkezésére.A buszsofőrőknek,akik szintén nagyon figyelmesek voltak,és hamar hazajuttatták a társaságot.Az átszállástól se ijedjen meg senki,mert pillanatok alatt lebonyolítják ezt is.A Grand Tours kiváló utazási iroda,figyelemmel fokjuk követni az ajánlataikat.Köszönjük ezt a felejthetetlen nyaralást!Békéscsabáról a Valentinyi család.