Kedves Fórumozók!
Mi június első hetében indultunk Paráliára a Grandtoursszal, ahol a Pelagos apartmanházban szálltunk meg, ami nagyon kellemes és jól felszerelt volt. Végh Viktória volt az idegenvezetőnk, aki tudásával, kellemes hangjával és a mítoszokban való jártasságával lenyűgözött bennünket. Vaia udvariasságát, türelmét köszönjük, Ági mosolygós arcát nem feledjük. a fakultatív programok csodálatosak voltak, a szervezés tökéletes. Mindenkinek tiszta szívből ajánljuk a Grandtourst és Görögországot, a híresztelésekkel szemben mi semmi negatívumot nem tapasztaltunk, nyugodt, kellemes napokat töltöttünk az üdülőhelyen és szívesen ellátogatnánk máskor is Görögországba.
Üdvözlettel: a Takács lányok Komádiból
Kedves Takács lányok:)! Nagyon örülünk, hogy szerencsésen megérkeztetek, és hogy jól érzettétek itt magatokat, szép emlékekkel tértetek haza feltöltődve a görög napfénnyel, és kellemes élményekkel!! A dicsérő szavaitokat nagyon szépen köszönjük, és nagyon örülünk, hogy megismerhettünk Benneteket!!! Sok szeretettel visszavárunk Titeket!!! Puszi!!!