Sziasztok! Mi tegnap jöttünk haza. A Thalassaban volt a szállásunk, és ugyan mikro nincs (egyáltalán nem hiányzott), de csak jókat tudok mondani. A tulajok kedvesek, és mivel épp nem jött senki a helyünkre, még az induláskor 17-ig a szobában is maradhattunk, ami nagyon kényelmes volt így. Vaia és Ági, a telepített idegenvezetők nagyon felkészültek, és minden szerintünk nagyon jól össze van szervezve. Köszönjük nekik.

. Mindenkinek ajánlani tudom csak.