(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

veres cintia Dátum: 2012-06-28 14:16:01
Szabó Emese írta ekkor: 2012-06-28 06:47:20
Szia, a sky-ban van mikrosütő? És a leírásnak megfelelően hajszárítót sem kell vinni, mert az is van? Köszi előre a választ! Üdv
Sajnos nincs mikro. Hajszárító az van (szerintem nagyon jó) :)
Szabó Emese Dátum: 2012-06-28 06:47:20
veres cintia írta ekkor: 2012-06-27 20:35:17
sziasztok!ma jöttünk haza paraliárol, a sky apartmanba voltunk. Nekünk nagyon tetszet szép, modern apartman:D (egy kicsi gondot okozott az üvegtéglás erkély de kibirthato)
Szia, a sky-ban van mikrosütő? És a leírásnak megfelelően hajszárítót sem kell vinni, mert az is van? Köszi előre a választ! Üdv
Lázár Anett Dátum: 2012-06-28 06:13:44
Sziasztok! Mi tegnap jöttünk haza. A Thalassaban volt a szállásunk, és ugyan mikro nincs (egyáltalán nem hiányzott), de csak jókat tudok mondani. A tulajok kedvesek, és mivel épp nem jött senki a helyünkre, még az induláskor 17-ig a szobában is maradhattunk, ami nagyon kényelmes volt így. Vaia és Ági, a telepített idegenvezetők nagyon felkészültek, és minden szerintünk nagyon jól össze van szervezve. Köszönjük nekik. smile . Mindenkinek ajánlani tudom csak.
veres cintia Dátum: 2012-06-27 20:35:17
sziasztok!ma jöttünk haza paraliárol, a sky apartmanba voltunk. Nekünk nagyon tetszet szép, modern apartman:D (egy kicsi gondot okozott az üvegtéglás erkély de kibirthato)
Ágnes Dátum: 2012-06-27 18:54:32
Csorna Adrienn írta ekkor: 2012-06-27 18:33:01
Amikor megcsípte a párodat a medúza ,akkor bekentétek a csípést valamivel vagy elmúlt magától?
Pár óra alatt elmúlt magától, pont mint egy csaláncsípés. Jó a vízben maradni, mivel hűti.