(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Tomasovszki Vivien Dátum: 2012-05-23 08:24:23
Kedves GrandTours!Mivel az apartmanok mini konyhásak, gondolom az evőeszközök, edények biztosítottak (pl.: Anasis apartman).Két hét múlva utazok veletek s részvételi jegyet nem kaptam, online fizettem be, meg is jött a visszaigazolás már vagy 2 hónapja. Akkor ne várjak jegyre, majd csak fel kell szállni a buszra? Válaszotokat előre is köszönöm!
Pókáné Vass Beáta Dátum: 2012-05-21 19:12:23
Érdeklődnék, hogy milyen fakultatív programok vannak Paraliáról, milyen áron és gyerekkedvezményre van-e lehetőség? Köszönöm
Hevesi Tímea Dátum: 2012-05-21 12:23:55
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy aki volt az Atlantis apartmanban tudna nekem véleményt írni róla. Előre is köszönöm
Hevesi Tímea Dátum: 2012-05-21 10:20:35
Grand Paralia írta ekkor: 2012-05-21 08:17:23
Kedves Timi! Jelenleg nagyon kellemes az idő, de most kicsit felhős. Reméljük, hogy hamarosan megérkezik majd a napsütés, és "elűzi" a felhőket. Én általában a http://www.accuweather.com/hu/gr/paralia/2287165/weekend-weather/2287165 oldalt nézem. Várunk szeretettel!!
Nagyon szépen köszönöm június 4.-én indulok a GT-vel remélem akkor már jó idő lesz álltalában június elején szoktam menni nyaralni, eddig még szerencsés voltam mindig jó időt fogtam ki Görögországban smile
Grand Paralia Dátum: 2012-05-21 08:17:23
Hevesi Tímea írta ekkor: 2012-05-20 16:31:44
Sziasztok! Érdeklődnék ,hogy aki esetleg már kint van Parálián meg tudná mondtani, hogy milyen kint az idő és milyen a víz hőfoka? Én két hét mulva megyek, csak annyira bosszantó akár hány időjárási oldalt nézeketek mindegyik mást ír. Esetleg ,ha tudtok valami biztos időjárási oldalt azt megköszönném Timi
Kedves Timi! Jelenleg nagyon kellemes az idő, de most kicsit felhős. Reméljük, hogy hamarosan megérkezik majd a napsütés, és "elűzi" a felhőket. Én általában a http://www.accuweather.com/hu/gr/paralia/2287165/weekend-weather/2287165 oldalt nézem. Várunk szeretettel!!