Kedves leendő utasaink !
Itt Paralián a helyiek olyannyira összefogtak hogy minden ideutazó vendégnek kedvező benyomást keltsenek, hogy végigtisztítják a partot a parkokat Minden ház, üzelet tisztán, ragyogva vár minket. A magyar embereket egyébként is különös barátsággal fogadják. De tudom hogy ez EGÉSZ GÖRÖGORSZÁGRA IGAZ ! Bátran induljanak el, itt nyugalomra , biztonságra és vendégszeretetre lelnek.
Azt hiszem ebbe minden le van írva.Csak sajnálni tudom azokat az embereket akik lemondtak a görög nyaralásról.Mi 3 hét múlva indulunk és már nagyon izgatottan várom a görögök rendkívüli vendégszeretetét a pompás időt a gyönyörű környezetet és természetesen a tengert.Imádunk GT!!!!!