(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2012-05-21 08:07:21
Szondi Krisztina írta ekkor: 2012-05-20 08:24:04
Holnap indulunk!!! :)
Várunk sok szeretettel!!!! smile
Hevesi Tímea Dátum: 2012-05-20 16:31:44
Sziasztok! Érdeklődnék ,hogy aki esetleg már kint van Parálián meg tudná mondtani, hogy milyen kint az idő és milyen a víz hőfoka? Én két hét mulva megyek, csak annyira bosszantó akár hány időjárási oldalt nézeketek mindegyik mást ír. Esetleg ,ha tudtok valami biztos időjárási oldalt azt megköszönném Timi
Szondi Krisztina Dátum: 2012-05-20 09:31:42
Szondi Krisztina írta ekkor: 2012-05-20 08:24:04
Holnap indulunk!!! :)
Nagyívben teszek,hogy milyen válság van. A lenyeg:,hogy a Napsutest Ne takarjak el! :)
Tóth Vanda Dátum: 2012-05-20 09:07:33
Grand Paralia írta ekkor: 2012-05-18 19:04:54
Kedves leendő utasaink ! Itt Paralián a helyiek olyannyira összefogtak hogy minden ideutazó vendégnek kedvező benyomást keltsenek, hogy végigtisztítják a partot a parkokat Minden ház, üzelet tisztán, ragyogva vár minket. A magyar embereket egyébként is különös barátsággal fogadják. De tudom hogy ez EGÉSZ GÖRÖGORSZÁGRA IGAZ ! Bátran induljanak el, itt nyugalomra , biztonságra és vendégszeretetre lelnek.
Azt hiszem ebbe minden le van írva.Csak sajnálni tudom azokat az embereket akik lemondtak a görög nyaralásról.Mi 3 hét múlva indulunk és már nagyon izgatottan várom a görögök rendkívüli vendégszeretetét a pompás időt a gyönyörű környezetet és természetesen a tengert.Imádunk GT!!!!! smile
Szondi Krisztina Dátum: 2012-05-20 08:24:04
Holnap indulunk!!! :)