Kedves Grandtours!
Érdeklődni szeretnék, ha például már be van fizetve az utam június 4-ére, de én nem tudnék elutazni, csak a következő turnussal 12.-én ilyen esetben mi a teendő. Elveszíteném a befizetett összeget, vagy csak rá kellene fizetnem az ár különbséget, ha 12.-én utaznám? Egyáltalán ilyenkor lehet a modosítás? Ez nekem mibe kerülne, ha modosítanám az indulásomat egy héttel későbbre?Köszönöm
Kedves Tímea! Ha befizetted már az utadat, és a június 4-i indulást el szeretnéd tolni egy héttel, akkor az általános utazási feltételek alapján, lásd. katalógus 3. oldal ezt csak 75%-os kötbér megfizetésével teheted, mert a 45 napon belüli módosítás lemondásnak számít. ( Ezen eseteben a 75%-ot elveszted). Ajánljuk, hogy ha van lehetőséged rá, akkor keress magad helyett valakit, aki elutazik helyetted, és kifizeti neked az út árát.