(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Pajor Csaba Dátum: 2012-05-16 14:09:08
Kedves GrandTours! Érdeklődnék, hogy Paralián van-e lehetőség kerékpár, motor vagy autó bérlésére és milyen feltételekkel, milyen árakkal? A fakultatív kirándulásokra gyerekkedvezmény van-e? Köszönöm.
Nagy Emese Dátum: 2012-05-15 15:46:40
Grand Paralia írta ekkor: 2012-05-14 09:37:54
Kedves Melinda ! Sajnos elindult már tavaly is egy Görögellenes kampány. Mi akik kint dolgozunk semmi jelét nem látjuk ( és azelőtt sem) hogy a válság miatt valami is változtatna a nyugalom, ellátotság terén. Főleg nem tennék ezt a nyaralóhelyekn. Údvözletünk. És várunk sok szeretettel mindenkit!!!!
Ez a mizéria már 2 éve megy. Mi tavaly voltunk Neoson és azt a nyugalmat !!! Csak a tvben megy ez a nagy hüho ott kinnt semmit nem lehet érezni.
Nagy Emese Dátum: 2012-05-15 15:46:26
Grand Paralia írta ekkor: 2012-05-14 09:37:54
Kedves Melinda ! Sajnos elindult már tavaly is egy Görögellenes kampány. Mi akik kint dolgozunk semmi jelét nem látjuk ( és azelőtt sem) hogy a válság miatt valami is változtatna a nyugalom, ellátotság terén. Főleg nem tennék ezt a nyaralóhelyekn. Údvözletünk. És várunk sok szeretettel mindenkit!!!!
Ez a mizéria már 2 éve megy. Mi tavaly voltunk Neoson és azt a nyugalmat !!! Csak a tvben megy ez a nagy hüho ott kinnt semmit nem lehet érezni.
Grand Paralia Dátum: 2012-05-14 09:37:54
Schneider Melinda írta ekkor: 2012-05-07 10:24:14
Kedves GrandTours illetve bárki, aki tud erről valamit! Érdeklődni szeretnék, nyilván annak tudatában, hogy senki sem jós vagy ennyire előrelátó, de mivel mostanában elég rossz hírek érkeznek Görögország helyzetéről, hogy milyen biztosíték van (útlemondási biztosítás esetén) arra, ha Görögország csődöt jelentene, hogy akik éppen Paraliára, vagy bárhová máshová Göröghonba készültek azoknak más országba át lehet-e vinni a foglalást, vagy bármi egyéb módon kompenzálni ezt a problémát. Tudván azt, hogy természetesen ez nem a GT hibája, azonban azt gondolom senki nem szeretne 100 ezres nagyságrendű összeget elveszteni, és nem is az utas hibájából kellene lemondani az utazást. A segítséget előre is köszönöm!
Kedves Melinda ! Sajnos elindult már tavaly is egy Görögellenes kampány. Mi akik kint dolgozunk semmi jelét nem látjuk ( és azelőtt sem) hogy a válság miatt valami is változtatna a nyugalom, ellátotság terén. Főleg nem tennék ezt a nyaralóhelyekn. Údvözletünk. És várunk sok szeretettel mindenkit!!!!
Dátum: 2012-05-12 15:58:00
Érdeklődnék, hogy mikor lehet látni a flamingókat, vannak e még, és milyen messze van ez Paráliától, itt láttam róluk képet.