Kedves GrandTours illetve bárki, aki tud erről valamit!
Érdeklődni szeretnék, nyilván annak tudatában, hogy senki sem jós vagy ennyire előrelátó, de mivel mostanában elég rossz hírek érkeznek Görögország helyzetéről, hogy milyen biztosíték van (útlemondási biztosítás esetén) arra, ha Görögország csődöt jelentene, hogy akik éppen Paraliára, vagy bárhová máshová Göröghonba készültek azoknak más országba át lehet-e vinni a foglalást, vagy bármi egyéb módon kompenzálni ezt a problémát. Tudván azt, hogy természetesen ez nem a GT hibája, azonban azt gondolom senki nem szeretne 100 ezres nagyságrendű összeget elveszteni, és nem is az utas hibájából kellene lemondani az utazást.
A segítséget előre is köszönöm!
Kedves Melinda ! Sajnos elindult már tavaly is egy Görögellenes kampány. Mi akik kint dolgozunk semmi jelét nem látjuk ( és azelőtt sem) hogy a válság miatt valami is változtatna a nyugalom, ellátotság terén. Főleg nem tennék ezt a nyaralóhelyekn. Údvözletünk. És várunk sok szeretettel mindenkit!!!!