Talán az is a gond lehet,hogy úgy vannak vele a Görögök,hogy a Magyarnak,Szerbnek,Szlováknak,Románnak ez is megfelel!
Hol vannak már a német, angol turisták?19 évvel ezelőtt szinte csak Ők jártak oda,na nem is így nézet ki Parália!
Toló, Olimpic Beach,Neos Marmarasz sokkal tisztább!
A LIDL környéke a legszemetesebb egyébként!Egyszóval ráférne a helyre egy kis szemléletváltás!