Sziasztok!Tavaly szeptember végén voltunk Parálián!De valószínű,hogy utoljára,pedig szerettem oda járni,de ami ott fogadott minket hát az undorító!

A tengerpartot bokáig érő cigaretta csikk szőnyeg és egyéb hulladék borította el!

Nem is szólva a kóbor kutyák hadáról amik mindenhol ott szaladgáltak!

A partot meg
ellepték a külömbözö nemzetiségű gagyi árusok akik
folyamatosan zaklatják a piheni vágyó embereket!

Jó lenne ha megváltoznának ezek a dolgok és újból olyan lenne Parália mint 2-3 évvel ezelőtt!