Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, ha jól hallottam, Paralia-án van egy apartman, ahova kistermetű kutyát be lehet vinni..csak engedélyt kell kérni... vagy ilyesmi... jól hallottam? ha igen mi szükséges ehhez?
Köszönöm!
Kedves Tamás!
Előző években valóban előfordult,hogy egy-egy tulajdonos megengedte azt, hogy kutyát vihessenek be, bár hozzáteszem, nem szívesen. Viszont idén felhívták figyelmünket arra, hogy egyik apartmantulajdonos sem szeretné, ha bárki is kutyát vinne oda. Megértését köszönöm!