(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Juhász Gyula Dátum: 2012-04-09 11:59:58
Érdeklődni szeretnék, hogy 2 légterű 4 fős apartmant lehet-e 3 főre foglalni. Ha igen akkor hogyan tehetem ezt, mert az online foglalásban nem lehet 3 főt beírni. Köszönöm. Ágnes.
Pajor Csaba Dátum: 2012-04-08 21:36:29
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy a Billys apartmanba valóban kell-e kauciót fizetni, ha igen, akkor mennyit?
Katona Péter Dátum: 2012-04-08 21:33:22
Sziasztok! Érdeklődnék milyen stílusú discok,clubbok, szórakozóhelyek vannak Parálián? Hová érdemes menni? Köszönöm előre is a válaszodat. Peti.
Grand Paralia Dátum: 2012-04-03 14:18:58
Dobay Tamás írta ekkor: 2012-03-28 21:18:59
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, ha jól hallottam, Paralia-án van egy apartman, ahova kistermetű kutyát be lehet vinni..csak engedélyt kell kérni... vagy ilyesmi... jól hallottam? ha igen mi szükséges ehhez? Köszönöm!
Kedves Tamás! Előző években valóban előfordult,hogy egy-egy tulajdonos megengedte azt, hogy kutyát vihessenek be, bár hozzáteszem, nem szívesen. Viszont idén felhívták figyelmünket arra, hogy egyik apartmantulajdonos sem szeretné, ha bárki is kutyát vinne oda. Megértését köszönöm!
Dobay Tamás Dátum: 2012-03-28 21:18:59
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, ha jól hallottam, Paralia-án van egy apartman, ahova kistermetű kutyát be lehet vinni..csak engedélyt kell kérni... vagy ilyesmi... jól hallottam? ha igen mi szükséges ehhez? Köszönöm!