Kedves Vanda!
Az Anesis előtt van egy nagyobb füves terület is, ezen kívül ahol ez az apartman van, az Paralia "új negyede". Tehát még nincs úgy kiépülve, így a parkolással biztos,hogy nem lesz gond, nyugodtan meg tudnak ott állni, és még fizetni sem kell érte.
Köszönöm a gyors választ =DDD