Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy amennyiben arra az időpontra, amikor utaznánk,már le van foglalva az összes 2 ágyas szoba az adott apartmanban, 3 ágyas szobában is megoldható e a foglalás 2 fő részére, és ilyen esetben az árak a 2 főre vonatkozóak változatlanul, vagy ki kell fizetni a 3. üres ágyat is? Előre is köszönöm a mihamarabbi választ. Gyöngyi
Kedves Gyöngyi!
Ha már nincsenek 2 fős szobáink, oda tudjuk adni a 3 főset is, természetesen 2 fős áron. Ha online akar foglalni, akkor kérni fogja a 3.fő nevét is, oda azt kell beírni, hogy "nincs utas". Erre azért van szükség, mert másképp nem tudná megcsinálni a foglalást.