(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Farkasné Varga Gyöngyi Dátum: 2012-01-11 09:14:19
Grand Paralia írta ekkor: 2012-01-10 09:27:06
Kedves Gyöngyi! Ha már nincsenek 2 fős szobáink, oda tudjuk adni a 3 főset is, természetesen 2 fős áron. Ha online akar foglalni, akkor kérni fogja a 3.fő nevét is, oda azt kell beírni, hogy "nincs utas". Erre azért van szükség, mert másképp nem tudná megcsinálni a foglalást.
Köszönöm szépen a visszajelzést :)
Farkasné Varga Gyöngyi Dátum: 2012-01-11 09:13:47
Köszönöm szépen a visszajelzést :)
Grand Paralia Dátum: 2012-01-10 09:27:06
Farkasné Varga Gyöngyi írta ekkor: 2012-01-08 21:27:05
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy amennyiben arra az időpontra, amikor utaznánk,már le van foglalva az összes 2 ágyas szoba az adott apartmanban, 3 ágyas szobában is megoldható e a foglalás 2 fő részére, és ilyen esetben az árak a 2 főre vonatkozóak változatlanul, vagy ki kell fizetni a 3. üres ágyat is? Előre is köszönöm a mihamarabbi választ. Gyöngyi
Kedves Gyöngyi! Ha már nincsenek 2 fős szobáink, oda tudjuk adni a 3 főset is, természetesen 2 fős áron. Ha online akar foglalni, akkor kérni fogja a 3.fő nevét is, oda azt kell beírni, hogy "nincs utas". Erre azért van szükség, mert másképp nem tudná megcsinálni a foglalást.
Farkasné Varga Gyöngyi Dátum: 2012-01-08 21:27:05
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy amennyiben arra az időpontra, amikor utaznánk,már le van foglalva az összes 2 ágyas szoba az adott apartmanban, 3 ágyas szobában is megoldható e a foglalás 2 fő részére, és ilyen esetben az árak a 2 főre vonatkozóak változatlanul, vagy ki kell fizetni a 3. üres ágyat is? Előre is köszönöm a mihamarabbi választ. Gyöngyi
Lesku Ivett Dátum: 2011-12-16 10:05:33
Itt szerintem az iroda munkatársainak kellene dönteni,h melyik kép érdekesebb,szebb!!! És úgy igazságos lenne!!!