(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Lesku Ivett Dátum: 2011-12-16 10:03:42
Nem Paráliához tartozik hanem a fotópályázathoz!!! Elég érdekes,h valakinek már 10 ezer szavazata van majdnem!!! Az a baj,h nem a kép szépségét nézik hanem kinek mennyi ismerőse van!!! Pedig nem ezt kell figyelembe venni!!!!
Lesku Ivett Dátum: 2011-11-02 11:26:46
Igen lesz!November 19-én!!
Varga Nikoletta Dátum: 2011-10-23 15:33:25
Lesku Ivett írta ekkor: 2011-10-09 19:36:22
Sziasztok! Valaki meg tudná mondani,hogy pontosan mikor lesz Nánáson a Panos féle buli? November 19-én vagy 26-án?
Miért?Lesz?Hajdúnánás?
Lesku Ivett Dátum: 2011-10-09 19:36:22
Sziasztok! Valaki meg tudná mondani,hogy pontosan mikor lesz Nánáson a Panos féle buli? November 19-én vagy 26-án?
Krénusz Melinda Dátum: 2011-10-05 21:19:00
Sziasztok! Mi ma érkeztünk meg Paraliaról a Pelagos apartmanból.Minden nagyon szuper volt.Mi voltunk a Meteoráknál, az Olymposon és a Skiathos-i kiránduláson is.Mindegyik nagyon szuper volt.A Pelagos szobái tiszták és jól felszereltek voltak. Innen is pusziljuk a legjobb fej buszsofőrt, Olivért, akinek a beszólásain nagyon jókat nevettün k a barátainkkal.És üzenjük neki, hogy vigyázzon a patkákkal:D:D Krénusz Melinda, Kiss Andrea,Bognár Boglárka,Ábrahám Zsófia, Nadrai Dóra, Rezes Veronika