Sziasztok!
Mi ma érkeztünk meg Paraliaról a Pelagos apartmanból.Minden nagyon szuper volt.Mi voltunk a Meteoráknál, az Olymposon és a Skiathos-i kiránduláson is.Mindegyik nagyon szuper volt.A Pelagos szobái tiszták és jól felszereltek voltak.
Innen is pusziljuk a legjobb fej buszsofőrt, Olivért, akinek a beszólásain nagyon jókat nevettün k a barátainkkal.És üzenjük neki, hogy vigyázzon a patkákkal:D:D
Krénusz Melinda, Kiss Andrea,Bognár Boglárka,Ábrahám Zsófia, Nadrai Dóra, Rezes Veronika