Kedves Grand Tours!
Párommal az első közös tengerparti nyaralásunkat felejthetetlenné tettétek!
Minden nagyszerű volt, a tájékoztatás a szervezés hibátlan. Bárki bármit mond, aki odafigyel, az nem tölti az utolsó napját recepción várakozással!!!! Nem is tudom mit mondjak.. a buszok, a sofőrök, az idegenvezetők..minden kiváló volt. A mai világban nagyon ritka , hogy az ember azt kapja a pénzéért amit meghirdettek, amit a képeken lát. Komolyan ilyen kellemeset én még nem csalódtam. Köszönöm NEKTEK!!! MEGBÍZHATÓSÁG és KÉNYELEM: ÖTÖS, csillagos ötös!!!
Amúgy Paralia csodálatosan gyönyörű, fiatalosan nyüzsgő, hömpölygő, a tengerpart magával ragadó, EGYÁLTALÁN NEM SZEMETES!!! Az INO apartman nagyon jó, főleg hogy az erkélyünk az Olymposz csúcsaira nézett :)
Nem kérdés hogy kivel utazunk legközelebb!!!
Szia Krisztina! Köszönjük, és nagyon örülünk neki, hogy hozzájárulhattunk az első közös nyaralásotokhoz!

Visszavárunk Benneteket! :)