Paralián a pelagos apartmanban vagyunk ismét nem csalódtunk a szállásaink szuperek, a tulajok akaiket jól ismerünk rendkívül kedvesek, jelenleg a 102-es szobából küldöm a hozzászólást, a net itt "kiválló" a 103-ban "jó" amikor júli elején voltunk még csak a recepción lehetett netezni. Az ágyat is közben kicserélték, tehát folyamatosan fejlesztenek. A tenger meleg és rendkívül tiszta. Az árakat leírták sokszor én csak magam ismétlem olcsóbb mint előző évben. Mi kocsival megyünk, de julia forumozó részére azt jeveslom, hogy az itteni idegenvezetőkkel pontosítsa a hazamenetelt, mivel látom, hogy az folyamatos konfliktus forrása.