Kedves Brigitta! Nem szítani szeretném a feszültséget, de már 2000-ben is 17:45-kor indult haza a buszunk, egy szavunk nem volt, egyébként a katalógus tájékoztat mindenről, hogy mi miért van, én mielőtt elutazom naprakész információkkal indulok el.
Kedves Erika!
Azt hiszem felre lett ertelmezve a dolog minket nem az zavart,hogy 17:45-kor indult vissza fele a busz hanem az,hogy 11 orakor meg kerdeztük es azt mondtäk,hogy 15 perc mulva ott van a buszunk persze mi naivok ezt el is hittük es 14:30-kor kaptuk azt az informäciot,hogy nekünk nem is kellett volna värni egesz nap mert csak este 17:45-kor jön es egyböl ahogy fel pakolunk indulunk.HAT EZ AZ AMIRÖL NEKÜNK EL FELEJTETTEK SZOLNI ES AZ UTOLSO NAP AHELYETT;HOGY A PARTON VAGY A VÄROSBAN LETTÜNK VOLNA VEGIG A RECEPCION ÜLTÜNK!!!!!