Jó napot!Júniusban indulunk Paraliára a Granddal.Tudom,hogy az autóbuszon nem lehet használni a wc-t és a katalógusban benne is van,hogy többször megáll a busz,de ha a 4 éves kislányomra rájön a pisilés 3 órán belül azt hogyan lehet megoldani,megállnak a sofőrök akkor is,ha sűrübben kell neki?Köszönöm,Ildikó