(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Dajka Zsuzsanna Dátum: 2011-05-06 15:50:22
Kedves Grand Tours! Érdeklődni szeretnék, hogy az idei szezonban Kovács Zsuzsa Paralián dolgozik-e kihelyezett munkatársként? Válaszukat előre is köszönöm! smile
Szilágyi Márta Dátum: 2011-05-06 09:53:08
Kedves Grand Tours!Érdeklődnék hogy Paralián az Atlantisz apartmanban,pontosabban a 4 ágyas szobában,mennyire felszerelt a főzősarok,van-e négy személyre tányér,evőeszköz,pohár vagy ezeket vinni kell és hogy van-e minden erkélyen asztal és székek.Köszönettel Márti.
Enikő Dátum: 2011-05-06 09:46:04
Sziasztok! mi 05.23-án indulunk Paraliára és éredeklődni szeretnék,hogy ilyenkor ki van-e már minden nyitva?
Grand Éva Dátum: 2011-05-03 21:38:50
Aukszné Szabó Ildikó írta ekkor: 2011-04-26 08:31:39
Jó napot!Júniusban indulunk Paraliára a Granddal.Tudom,hogy az autóbuszon nem lehet használni a wc-t és a katalógusban benne is van,hogy többször megáll a busz,de ha a 4 éves kislányomra rájön a pisilés 3 órán belül azt hogyan lehet megoldani,megállnak a sofőrök akkor is,ha sűrübben kell neki?Köszönöm,Ildikó
Kedves Ildiko! A buszainkon nincs wc, igy amikor szukseges, megallnak a soforok, ha kicsi gyerek van, akkor neki tobbszor is.Csak idoben kell szolni, hogy megfelelo helyet talaljanak.Udv:Eva
Grand Éva Dátum: 2011-05-03 21:36:05
Balázs Tibor írta ekkor: 2011-04-24 21:20:41
Kedves Grand Tours ! Érdeklődök, hogy Parálián a Villa Thalassa apartmanban van-e kávéfőző ? Üdv: Balázs Tibor
Kedves Tibor!Nincs kavefozo, de altalaban az egyik gorog apartmanban sincs.