(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Vámosi Józsefné Dátum: 2011-05-08 11:24:51
Szia Grandéva! Egyénileg megyünk a Caravel Apartmanba június 07-től. Tavaly kétszer is voltunk ott. Most azt látom, hogy van légkondi. Úgy emlékszem tavaly még nem volt. Előre is köszönöm Üdv.: Vámosi Erika
Rédai Péter Dátum: 2011-05-07 16:59:07
Sziasztok!Nyáron készülönk Paraliára és a Villa Atlantis és az Ino apartmanok között variálunk:)Ha valaki tud róluk valami infot írjon. Köszi:)
Grand Éva Dátum: 2011-05-06 16:17:36
Enikő írta ekkor: 2011-05-06 09:46:04
Sziasztok! mi 05.23-án indulunk Paraliára és éredeklődni szeretnék,hogy ilyenkor ki van-e már minden nyitva?
Kedves Enikő!Még nem üzemel ilyenkor minden szórakozóhely, de a boltok,és hasonló helyek nyitva vannakl.
Grand Éva Dátum: 2011-05-06 16:14:29
Szilágyi Márta írta ekkor: 2011-05-06 09:53:08
Kedves Grand Tours!Érdeklődnék hogy Paralián az Atlantisz apartmanban,pontosabban a 4 ágyas szobában,mennyire felszerelt a főzősarok,van-e négy személyre tányér,evőeszköz,pohár vagy ezeket vinni kell és hogy van-e minden erkélyen asztal és székek.Köszönettel Márti.
Kedves Márta! Az apartmanokban annyi evőeszköz, tányér,stb.van, ahány fős az apartman.Ha valami hiányzik, szólni kell az idegenvezetőnek vagy a ház tulajdonosának a pótlás miatt.
Grand Éva Dátum: 2011-05-06 16:12:21
Dajka Zsuzsanna írta ekkor: 2011-05-06 15:50:22
Kedves Grand Tours! Érdeklődni szeretnék, hogy az idei szezonban Kovács Zsuzsa Paralián dolgozik-e kihelyezett munkatársként? Válaszukat előre is köszönöm! smile
Kedves Zsuzsa!Kovács Zsuzsa már nem dolgozik nálunk, más területen helyezkedett el. Bízunk benn, hogy az idei idegenvezetőnk is kedvelt lesz majd az utasaink körében.Üdvözlettel:Éva