Kedves Zsuzsi!
Július 6-án megyünk Paráliába a Kyariki apartmanba. Azt szeretném kérdezni, hogy kell-e ágyneműt vinnit. Azt olvastam, hogy törölköző lesz. Egy hétig egy törölköző, vagy ha kérjük kicserélik? Ezt is jó lenne tudni, mert akkor úgy készülünk. Azt is olvastam, hogy a 209. szobában nem jó a net...de azért mondjuk a hallban, vagy egyéb helyen lehet próbálkozni a vételllel?.mert mi épp a 209-ben fogunk lakni.(( Mit tanácsolsz , hány órakor érdemes indulnunk Mo-ról?
A visszaigazoláson nekünk Varga Vivien idegenvezető van megjelölve, őt keressük? Telefonon azt mondta a tours irodában egy hölgy, hogy Zsuzsát kell keresnem, gondolom az Te vagy. Szóval most már nem tudom mi van.-)) Az árakról gondolom Te elég sokat tudsz, ha egy 4 tagú család megy, szerinted mennyi pénz kell kajára? ( nem igazán szeretnék főzöcskézni), felnőtt gyerekekkel utazunk. Persze csak hozzávetőlegesen lennék rá kiváncsi.
A fakultatív prog.-ról majd személyen fogunk érdeklődni.
Köszönöm, ha időt szánsz rám és válaszolsz nekem.
Üdvözlettel, Lajáné Juli