Szia!
Mi hajókiránduláson voltunk. Nem volt rossz, de összehasonlítva a Sartiról indulóval, ahol 2 éve voltunk...
ez nem volt olyan jó. Lakatlan szigetet írtak, arra számítottunk,
de nem azt kaptuk. Amúgy a nyílt vízen a tengerbe ugrálás a hajóról nagyon jó volt. És a kaja is. No meg a bor.

Voltunk a Meteoráknál. Azt mindenképp érdemes. Felejthetetlen élmény.
Sajnos nem Panossal quadoztunk, hanem külön béreltünk,
mert nekünk más programmal ütközött, de állítólag nagyon megéri a Panosos. Gyönyörű helyeken jártak, akik voltak.
A motortúra hasonlóképp.
Ha Panossal mész quadozni, 22euro/fő, és egy gépen két ember ülhet. Mi a városban Christintől béreltük 12euro/quad/2 óra. Ezen is két ember ülhet.
A többiek akik voltak Skiatoson, áradoztak.
Nekik az jött be leginkább.
A görögestet nem ajánlják ott. Mi Sartiról voltunk. Ott jó volt, de sokan mondják, hogy itt nem

Nem olyan interaktív, hangulatos.
Szia !!
Köszönöm szépen a válaszodat, sokat segítettél vele.
Le tudnád nekem írni, hogy melyik napra voltak szervezve a fakultatív programok? Azért érdekel, mert nem szeretném, ha ütköznének egymással amiket kiválasztottam( Skiathos,Meteorák, Panos quad túra). Neked melyik programmal ütközött a quad túra???
Andi