Szia Judit!!
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralásotok! Remélem júliusban amikor mi megyünk, ugyanilyen élményekkel térünk haza.Segíts nekem légyszíves, hogy milyen fakultatív programokra érdemes elmenni. Voltatok Panossal quad túrán is??? Minden élmény érdekel, ha van időd és kedved akkor szívesen venném ha írnál !!!
Köszönöm:Andi
Szia!
Mi hajókiránduláson voltunk. Nem volt rossz, de összehasonlítva a Sartiról indulóval, ahol 2 éve voltunk...
ez nem volt olyan jó. Lakatlan szigetet írtak, arra számítottunk,
de nem azt kaptuk. Amúgy a nyílt vízen a tengerbe ugrálás a hajóról nagyon jó volt. És a kaja is. No meg a bor.

Voltunk a Meteoráknál. Azt mindenképp érdemes. Felejthetetlen élmény.
Sajnos nem Panossal quadoztunk, hanem külön béreltünk,
mert nekünk más programmal ütközött, de állítólag nagyon megéri a Panosos. Gyönyörű helyeken jártak, akik voltak.
A motortúra hasonlóképp.
Ha Panossal mész quadozni, 22euro/fő, és egy gépen két ember ülhet. Mi a városban Christintől béreltük 12euro/quad/2 óra. Ezen is két ember ülhet.
A többiek akik voltak Skiatoson, áradoztak.
Nekik az jött be leginkább.
A görögestet nem ajánlják ott. Mi Sartiról voltunk. Ott jó volt, de sokan mondják, hogy itt nem

Nem olyan interaktív, hangulatos.