(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2010-03-01 17:54:36
molnarmate írta ekkor: 2010-02-14 12:45:18
Sziasztok! Nekem inkább a vezetőség felé lenne egy olyan kérdésem hogy a barátnőmmel ketten mennénk augusztusban Paraliára már sokadszorra, de először a GrandTourssal. A Caravelben szeretnénk utcára néző erkéllyes szobát, de ugye ketten lennénk. Megoldható ez? Mert ahogy láttam ezek a szobák 4 személyesek.
Kedves Molnarmate! Amíg van szabad két és háromágyas szobánk, addig csak ezeket tudod lefoglalni 2 fő részére. Ha mindenképpen utcára néző szobát szeretnétek, akkor a Kyriaki, Billy's, Atlantis és Pelagos házakban is találtok ilyet. Remélem, sikerül választani. Vivien
Grand Paralia Dátum: 2010-03-01 17:48:16
Ács-Nagy Bernadett írta ekkor: 2010-02-08 11:23:34
Szia Vivien! Köszönöm a segítséget és úgy néz ki a Caravel apartmanba megyünk.Lenne még 1 kérdésem a 6-ágyas apartmanba az ágyak ugy vannak elhelyezve ahogy le van az alaprajzon rajzolva,mert valaki azt mondta, hogy 2 db 2 ágyas szoba van és 2 ágy a nappaliba van berakva,a képen viszont 2 db 3 ágyas szoba van berajzolva.Segítségedet előre is köszi :Betti
Szia Betti! Az ágyak úgy vannak elhelyezve, ahogy az az alaprajzon látható, tehát 2 db háromágyas szoba van. Üdv. Vivien
Ács-Nagy Bernadett Dátum: 2010-03-01 14:33:40
Sziasztok! Mi juli 20-27-ig megyünk 7-en a Caravel apartmanba autóval.Jön valaki ebben az időpontban?Üdv Betti
Pálinkás Edina Dátum: 2010-02-27 15:07:52
smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile Már várjuk nagyon az utazást Juni1-8-ig!!!Szuper lesz!!!
Pálinkás Edina Dátum: 2010-02-27 15:05:02
stremler anikó írta ekkor: 2010-02-26 10:17:22
Szia Mi a Villa Atlantiszban leszünk:)ti?
Szia!!! Mi a caravelbe leszünk.Biztos hogy jó lesz mi már voltunk, ti???Hányan jöttök?