(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Darabosné Lakatos Andrea Dátum: 2010-03-06 14:28:57
Lili írta ekkor: 2010-03-04 21:52:31
Jah persze csak a grand tourssal !
Szia Lili!!! Honnan jöttök és hol szálltok fel a buszra??
Schneider Melinda Dátum: 2010-03-05 21:56:34
Schneider Melinda írta ekkor: 2010-03-05 19:39:47
Kedves Vivien! Érdeklődni szeretnék, hogy mi párommal utaznánk Praliára június vége, július eleje idejében és amennyiben 3 fős apartmant foglalunk le, úgy ha mi 2-es is kifizetjük azt az összeget, akkor nem fognak senkit betenni mellénk harmadiknak, igaz? A biztosítást kötelező nálatok megkötni, csak azért, mert nekem személy szerint van egy 30 napos bankkártya mellé ajándékba kapott biztosításom, viszont azt hallottam, hogy ezt a makedónok nem nagyon kaarják elfogadni (legalábbis a nagykövetség tanácsolta, hogy legyen másik). Köszönöm előre is! smile
Igen közben rájöttem, hogy a táblázatban a jelölt árak /fő értendőek, tehát nem éri meg az nekünk, csak arra irányult a kérdés, hogy mi van, hogyha nem marad 2 fős studió, de utána gondoltam,hogy a 3fős az sok lenne úgy! smile smile smile smile smile viszont a kérdésem másik része még mindig fennáll, ha esetleg van erről valakinek valami infoja,segítsetek légyszi! köszi és ne haragudjatok! smile
Schneider Melinda Dátum: 2010-03-05 19:39:47
Kedves Vivien! Érdeklődni szeretnék, hogy mi párommal utaznánk Praliára június vége, július eleje idejében és amennyiben 3 fős apartmant foglalunk le, úgy ha mi 2-es is kifizetjük azt az összeget, akkor nem fognak senkit betenni mellénk harmadiknak, igaz? A biztosítást kötelező nálatok megkötni, csak azért, mert nekem személy szerint van egy 30 napos bankkártya mellé ajándékba kapott biztosításom, viszont azt hallottam, hogy ezt a makedónok nem nagyon kaarják elfogadni (legalábbis a nagykövetség tanácsolta, hogy legyen másik). Köszönöm előre is! smile
Lili Dátum: 2010-03-04 21:52:31
Jah persze csak a grand tourssal !
Lili Dátum: 2010-03-04 21:51:50
Darabosné Lakatos Andrea írta ekkor: 2010-03-04 20:25:28
Szia Lili! Mivel jöttök 15-en?? Busszal vagy autóval?? Mi 4-en busszal megyünk. Ti is a Grand Tours-nál foglaltatok?Melyik apartmanba lesztek?? Biztos hogy találkozni fogunk, már nagyon várom a júliust !!
Szia! Igen busszal ! Hát több helyen is leszünk ! Igen én is várom már nagyon ! Még 3 hónap : )