Kedves Vivien!
Érdeklődni szeretnék, hogy mi párommal utaznánk Praliára június vége, július eleje idejében és amennyiben 3 fős apartmant foglalunk le, úgy ha mi 2-es is kifizetjük azt az összeget, akkor nem fognak senkit betenni mellénk harmadiknak, igaz? A biztosítást kötelező nálatok megkötni, csak azért, mert nekem személy szerint van egy 30 napos bankkártya mellé ajándékba kapott biztosításom, viszont azt hallottam, hogy ezt a makedónok nem nagyon kaarják elfogadni (legalábbis a nagykövetség tanácsolta, hogy legyen másik).
Köszönöm előre is!
Igen közben rájöttem, hogy a táblázatban a jelölt árak /fő értendőek, tehát nem éri meg az nekünk, csak arra irányult a kérdés, hogy mi van, hogyha nem marad 2 fős studió, de utána gondoltam,hogy a 3fős az sok lenne úgy!

viszont a kérdésem másik része még mindig fennáll, ha esetleg van erről valakinek valami infoja,segítsetek légyszi!
köszi és ne haragudjatok!